Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ହାଇକୋର୍ଟ ସ୍ଥାୟୀ ବେଞ୍ଚ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୋରାପୁଟ ଓକିଲ ସଂଘକୁ ଭେଟିଲାନି କମିଟି, ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ଅବିଭକ୍ତ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର ଓକିଲଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ

11/07/2019 at 2:46 PM

ଜୟପୁର ୧୧|୭: ହାଇକୋର୍ଟ ସ୍ଥାୟୀ ବେଞ୍ଚ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୋରାପୁଟର ଓକିଲ ସଂଘକୁ ଭେଟିଲାନି ୫ ଜଣିଆ କମିଟି । ପ୍ରତିବାଦରେ ଜୟପୁର ଓକିଲ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଜୟପୁର କୋର୍ଟ, ତହସିଲ, ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା ପକାଇଲେ ଓକିଲ । ଆସନ୍ତାକାଲି ଠାରୁ ଅବିଭକ୍ତ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର ଓକିଲମାନେ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ । ଆସନ୍ତା ୩୧ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ ଏହି ଆନ୍ଦୋଳନ । ହାଇକୋର୍ଟର ବେଞ୍ଚ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ଗତବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର ୪ ତାରିଖରୁ ଓକିଲମାନେ ଆନ୍ଦୋଳନ କରି ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହା ସହ କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବର୍ଜନ କରି ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ସମାଧାନ ପାଇଁ ଗଠିତ ହୋଇଥିବା ୫ ଜଣିଆ କମିଟିକୁ ଭେଟିବାକୁ କୋରାପୁଟର ଓକିଲ ସଂଘ ଭୁବନେଶ୍ବର ଆସିଥିଲେ । ତେବେ କମିଟି ଭେଟିବାକୁ ମନା କରିଦେବାରୁ ଆଜିଠାରୁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଓକିଲ । 

   Related Posts