Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆଜି ୭୩ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, କୋଭିଡ କଟକଣାରେ ହେବ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ
  • ||
  • ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୩ତମ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, ରାଜପଥରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ୨୧ ପ୍ରଜ୍ଞାପନ ମେଢ
  • ||

ସ୍ବାମୀ ଚିନ୍ମୟାନନ୍ଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡନ ଅଭିଯୋଗ ମାମଲା : ସଂପୃକ୍ତ ଆଇନ ଛାତ୍ରୀ ଗିରଫ

25/09/2019 at 11:06 AM

ଶାହଜାନପୁର ୨୫।୯: ପୂର୍ବ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବିଜେପି ନେତା ସ୍ବାମୀ ଚିନ୍ମୟାନନ୍ଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିବା ଆଇନ ଛାତ୍ରୀ ଗିରଫ । ଆଜି ସକାଳେ ଅଭିଯୋଗକାରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏସଆଇଟି ଗିରଫ କରିଛି। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ସ୍ବାମୀ ଚିନ୍ମୟାନନ୍ଦଙ୍କଠାରୁ ୫କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାବି କରିବା ମାମଲାରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ କବଜାକୁ ନେଇଛି ଏସ୍ଆଇଟି । ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଜବରଦସ୍ତ ଘରୁ ଭିତରୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ସହ ଗିରଫ କରିଛି । କୁହାଯାଉଛି, ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚପଲ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଫୁରସତ ଦେଇନଥିଲା ଏସଆଇଟି ।

ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରି ଟଙ୍କା ମାଗିବା  ମାମଲାରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନ ଉପରେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଶାହଜାନପୁର କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ହେବାର ଥିଲା । ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡନ ନେଇ ଛାତ୍ରୀ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ୧୬୪ଧାରାରେ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଇଥିଲେ । ଏନେଇ ଏସଆଇଟିକୁ ପ୍ରମାଣ ଦେବା ପରେ ସ୍ବାମୀ ଚିନ୍ମୟାନନ୍ଦଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଏସଆଇଟି ଯାଞ୍ଚରେ ଛାତ୍ରୀ ଏବଂ ସ୍ବାମୀ ଚିନ୍ମୟାନନ୍ଦଙ୍କୁ ନେଇ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଛାତ୍ରୀ ଏବଂ ସ୍ବାମୀ ଚିନ୍ମୟାନନ୍ଦଙ୍କ ଭିତରେ ୨ଶହ ଥର ଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ଛାତ୍ରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଭିତରେ ୪ହଜାର ୨ଶହ ଥର ଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଛି । ଏହାସହ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରି ଟଙ୍କା ମାଗିବା ମାମଲାରେ ଏସଆଇଟି ଅନେକ ତଥ୍ୟ ପ୍ରମାଣ ଯୋଗାଡ କରିଛି । ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରି ଟଙ୍କା ମାଗିଥିବା ମାନିଥିବା ଏସଆଇଟି କହିଛି ।

   Related Posts