Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ଆସିଲା ନୂଆ ଓଲଟା ଜିନ୍ସ ଫ୍ୟାସନ ; ଡିଜାଇନ ଦେଖି ହସି ହସି ଗଡ଼ିଯିବେ

17/01/2019 at 8:15 PM

ଫ୍ୟାସନ ଦୁନିଆରେ କେତେବେଳେ କଣ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଉଛି କିଛି କହି ହେଉନାହିଁ | ଆଜିକାଲି ଅଜବ ଅଜବ ଫ୍ୟାସନ ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କୁ ପାଗଳ କରୁଛି | ଜିନ୍ସର ଏକ ନୂଆ ଫ୍ୟାସନ ଏବେ ଲୋକଙ୍କ ହୋସ ଉଡାଇଛି | ଅନଲାଇନ ରିଟେଲର ବୋହୋ ଲେଟଷ୍ଟ ଡିଜାଇନର ଜିନ୍ସ ଲଞ୍ଚ କରିଛି | ଏହି ଜିନ୍ସ ଦେଖି ଲୋକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଜିନ୍ସକୁ | ଯଦି ଆପଣ ଭାବୁଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ଜିନ୍ସକୁ ଭୁଲରେ ଓଲଟା ପିନ୍ଧା ହୋଇଛି, ତାହେଲେ ଆପଣ ଭୁଲ ବୁଝୁଛନ୍ତି | ଏହାକୁ ଓଲଟା ପିନ୍ଧା ହୋଇନାହିଁ | ଏହି ଜିନ୍ସର ଷ୍ଟାଇଲ ହିଁ ସେମିତି | ଏହି ଜିନ୍ସର ନା ଦିଆଯାଇଛି ମିଡ଼ ରାଇଜ ରିଭର୍ସ ଜିନ୍ସ | ଏହି ଜିନ୍ସର ମୂଲ୍ୟ ୧୫୦୦ ଟଙ୍କା | ଏହି ଜିନ୍ସର ସିଲେଇ ବାହାରକୁ ଦେଖା ଯାଉଛି ଏବଂ ଏହାର ପକେଟ ମଧ୍ୟ ରହିଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏହି ଜିନ୍ସକୁ ନେଇ ବହୁତ ଥଟ୍ଟା ପରିହାସ କରାଯାଉଛି |

ହେଲେନ ପୁଞ୍ଜି ନାମକ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଯେତେବେଳେ ଅନ୍ଧାରରେ ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧନ୍ତି କେତେବେଳେ କେମିତି ଏଭଳି ଭୁଲ ହୋଇଯାଏ | ଆଉ ଜଣେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ମଧ୍ୟ ବେଳେବେଳେ ଭୁଲ ବଶତଃ ଓଲଟା ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧି ପକେଇଥାନ୍ତି |

ଜାନୁଆରୀ ୧୧ ତାରିଖରେ ବୋହୋ କମ୍ପାନୀ ରିଭର୍ସ ଡିଜାଇନ ଜିନ୍ସ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆଉ କିଛି ଫ୍ୟାସନ କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟ ଅଦ୍ଭୁତ ଡିଜାଇନର ଜିନ୍ସ ବଜାରକୁ ଛାଡିଛନ୍ତି | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଜିନ୍ସର ଅଜବ ଅଜବ ଡିଜାଇନ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି | ଏକଷ୍ଟ୍ରିମ କଟଆଉଟ ନାମକ ଜିନ୍ସରେ କେବଳ ଷ୍ଟିଚ ହିଁ ଦେଖାଦେଇଥାଏ |

କେବଳ ମାତ୍ର ୧ ମିଟର କପଡାରେ ଏମିତି ଅନେକ ଜିନ୍ସ ତିଆରି ହୋଇପାରିବ | ସେଯାହାବି ହେଉ ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ଯାହା ପିନ୍ଧିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଏକ ଫ୍ୟାସନ | ଡ୍ରେସ ଓଲଟା ପିନ୍ଧିଲେ ମଧ୍ୟ ଫ୍ୟାସନ ଆଉ ତଳଟା ଉପର, ଉପରଟା ତଳ କରି ପିନ୍ଧିଲେ ମଧ୍ୟ ଫ୍ୟାସନ |

   Related Posts