Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣାକଲା ଆପ୍‌, ତାଲିକାରେ ଅନେକ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷିତ
  • ||
  • ଆସେସ୍‌ ସିରିଜ୍ କବଜା କଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୪-୦ରେ ମୂଳପୋଛ କରି ଇତିହାସ ରଚିଲା କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀ
  • ||
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ରେକର୍ଡ ୪୪୫୨ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୦୦୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମୋହନା: ଅଟୋ-ବାଇକ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ଡିସେମ୍ବର୨୬ ତାରିଖରେ ଶେଷ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ଏହି ରାଶି ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ହୋଇପାରେ ଅଶୁଭ..

24/11/2019 at 8:21 PM

୨୦୧୯ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ୨୬ ତାରିଖରେ ଚଳିତ ବର୍ଷର ଅନ୍ତିମ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ହେବ। ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ଚନ୍ଦ୍ର ଓ ଜ୍ଞାନ, ପ୍ରଗତି ଏବଂ ସନ୍ତାନର କାରକ ଗ୍ରହ ଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତି ଗୋଟିଏ ରେଖାରେ ଅବସ୍ଥିତ ରହିବେ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଚଳିବ ବର୍ଷର ଶେଷ ସୂର୍ଯ୍ୟଗ୍ରହଣର ପ୍ରଭାବ କିଛି ରାଶି ଉପରେ ଭଲ ରହିବ।ତେବେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ପ୍ରଭାବରେ ରାଶିଚକ୍ରର ତିନି ରାଶି କର୍କଟ, ଧନୁ ଓ କୁମ୍ଭ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ରହିଛି। କିନ୍ତୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣର ପ୍ରଭାବ ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶି ଉପରେ ସର୍ବାଧିକ ରହିବ।

ମେଷ-  ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣର ପ୍ରଭାବ ମେଷ ରାଶି ଉପରେ ପଡ଼ିବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଓ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନର ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ରହିବେ। ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ କହଳ ଲାଗି ରହିବ। ଏଥିସହ ଗୃହ ଶତ୍ରୁ ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିପାରେ। ଏହି ସମୟରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ନାହିଁ।

ମିଥୁନ- ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣର ପ୍ରଭାବ ମିଥୁନ ରାଶି ଉପରେ ପଡ଼ିବ। ଆର୍ଥିକ ଅନଟନ ଲାଗି ରହିବା ସହ କିଛି ବି ସମସ୍ୟା ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ସୂଚନା ମିଳିବ ନାହିଁ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭୁଲ ରହିବ। ତେଣୁ ତରବରିଆ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ନାହିଁ।

ତୁଳା- ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣର ପ୍ରଭାବ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିବ। ଏଥିସହ ସାଙ୍ଗ, ସାଥୀ ଓ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏହି ସମୟରେ ନିଜ ଜିଭକୁ ଲଗାମ୍‌ ଦେବା ଉଚିତ୍‌। ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା- ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ପ୍ରଭାବରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ। ଏହି ସମୟରେ ବାହାର ଖଦ୍ୟ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଏତେ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ। କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟା କଲେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟାରେ ବିଫଳ ହେବେ। ତେଣୁ ସେହି ସମୟଅତିକ୍ରମ କରିବା ପରେ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ।

   Related Posts