Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • କଟକ : ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସି କଟକ ଷ୍ଟେସନରେ ଯବାନ ନିଖୋଜ, ସ୍ବିଚ୍ ଅଫ୍ ଆସୁଛି ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଝାରସୁଗୁଡା କୋଲାବିରା ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ଘର ପାଚେରୀ
  • ||

ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ପିଟି ମାରିଦେଲେ, ବୋହୂ ଉପରେ ଢାଳିଲେ ଏସିଡ୍ : ଜମିବିବାଦରୁ ଭୟଙ୍କର ହେଲା ପରିଣତି

7/01/2020 at 9:34 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୦୭।୦୧: ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ବୋହୂଙ୍କ ଉପରକୁ ଏସିଡ୍ ମାଡ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ। ବୋହୂ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅଛନ୍ତି । ମୃତକ ଲାଲଚନ୍ଦ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମିର୍ଜାପୁର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଗାଁରେ ଥିବା ଏକ  ଜମିକୁ ନେଇ ଲାଲଚାନ୍ଦ ମାଞ୍ଝି ଓ ତାଙ୍କ ପଡୋଶୀ ବଡୁକ ଦୁବେଙ୍କ ସହ ବହୁଦିନ ହେଲା ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥିଲା । ସୂଚନାନୁସାରେ ବିବାଦୀୟ ଜମିକୁ କିଛି ବର୍ଷ ତଳେ ଗାଁର ଠାକୁର ପରିବାର ଲାଲଚାନ୍ଦ ନାମରେ କରିଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଲାଲଚାନ୍ଦଙ୍କ ପଡୋଶୀରେ ରହୁଥିବା ଦୁବେ ପରିବାର ସେହି ଜମି ଉପରେ ନିଜର ମାଲିକାନା ବୋଲି ଦାବି କରିଆସୁଛନ୍ତି । ଜମିର ମାଲିକାନାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦୀୟ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ତେବେ ଜମିକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଲଥିଲା , ପରେ  ଦୁବେ ପରିବାରର ଲୋକେ ଲାଲଚାନ୍ଦଙ୍କୁ ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ଗୁରୁତର କରିଦେଇଥିଲେ ।

ନିଜ ଶ୍ବଶୁରଙ୍କୁ ମାଡ ମାରୁଥିବାର ଦେଖି ବୋହୂ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଦୌଡି ଚାଲିଆସିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ବୋହୂ ଉପରକୁ ଏସିଡ ମାଡ କରିଥିଲେ । ବୋହୂ ଓ ଶ୍ବଶୁରଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଶ୍ବଶୁର ଲାଲଚାନ୍ଦଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ , ଏସିଡ୍ ମାଡ ହୋଇଥିବା ବୋହୂ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଚିକିତ୍ସା ଜାରି ରହିଛି । ଗଣ୍ଡଗୋଳ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ।  ଥାନାରେ ଲାଲଚାନ୍ଦଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ବଡକୁ ଦୁବେ, ଅରୁଣ କୁମାର ଦୁବେ, ସୁରେଶ କୁମାର ଦୁବେ ଓ ପବନ କୁମାର ଦୁବେଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ପୋଲିସ ଉଭୟ ଏସିଡ୍ ମାଡ ଓ ଲାଲଚାନ୍ଦଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts