Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହାର୍ଦ୍ଦିକ ୩୦ ବଲ୍‌ରୁ ୪୦ ରନର ମ୍ୟାଚ୍ ବିଜୟୀ ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ ଖେଳିଛନ୍ତି। କିରଣ ପୋଲାର୍ଡ ୧୫ ରନରେ ଅପରାଜିତ ଥିଲେ।
  • ||
  • ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇଲା ଗାଡ଼ି, ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ସ୍ଵୀକାର କଲେନି କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ, ନିଜ ସ୍ତରରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2021: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ବିଜୟରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍, ପନ୍ତଙ୍କ ଟିମ୍‌କୁ ୩ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିଲେ କହ୍ନେୟା କୁମାର ଓ ଜିଗ୍ନେଶ ମେଓ୍ଵାଣୀ, ରାହୁଲଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଗ୍ରହଣ କଲେ ସଦସ୍ୟତା
  • ||
  • ହରିୟାଣା ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||

ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ : ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ପରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ ଶିକ୍ଷକ, ଥାନାରେ ମାମଲା

25/07/2019 at 6:16 PM

ବରଗଡ ୨୫|୭: ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ମେଲଛାମୁଣ୍ଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସିଧିରା ଉଚ୍ଚପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଜଣେ ଏସଏସ୍ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ସେହି ସ୍କୁଲର ଯୋଗ ଶିକ୍ଷକ କେଶବ ପାତ୍ରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରକାରେ ପୀଡିତା ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଗତ ୧୩ ମାସ ପୂର୍ବେ  ଏହି ସ୍କୁଲରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେହି ସ୍କୁଲର ଯୋଗ ଶିକ୍ଷକ କେଶବ ପାତ୍ର ତାଙ୍କୁ ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ଫଳରେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଛନ୍ତି। ଗର୍ଭଧାରଣ ପରେ ତୁରନ୍ତ ବିବାହ ନିମନ୍ତେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ପୀଡିତା ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ କହିଥିଲେ।

ତେବେ ଗର୍ଭପାତ କରାଇଲେ ଯାଇ ସେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଶିକ୍ଷକ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ। ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ମନରେ ବିଶ୍ୱାସ ଜନ୍ମାଇବା ପାଇଁ ବରଗଡ ମ୍ୟାରେଜ୍ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବିବାହ ପାଇଁ ଆବେଦନ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ଗର୍ଭବତୀ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ଗର୍ଭପାତ ପାଇଁ ପଦ୍ମପୁରର ଏକ ଘରୋଇ କ୍ଲିନିକ୍ ରେ ଉଭୟ ଶିକ୍ଷକ ଓ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ତେବେ ଡାକ୍ତର ଏହା ନ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇ ଫେରାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଡାକ୍ତର ଗର୍ଭପାତ କରିବାକୁ ମନା କରିବା ପରେ ଶିକ୍ଷକ ବିବାହ କରିବାକୁ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିରୁ ଓହରି ଯାଇଥିଲେ। ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କୁ ସେ ଆଉ ଧରା ଛୁଆଁ ଦେଇନଥିଲେ। ବିବାହ ପାଇଁ ଘର ଲୋକେ ରାଜି ହେଉ ନଥିବା ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ରୋକଠୋକ ଶୁଣାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ନିମ୍ନ ଜାତିର ହୋଇଥିବାରୁ ଘରେ ବିବାହ ପାଇଁ ରାଜି ହେଉ ନଥିବା କାରଣ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଅନନ୍ୟୋପାୟ ହୋଇ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ମେଲ୍ଚାମୁଣ୍ଡା ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଶିକ୍ଷକ କେଶବ ପାତ୍ର ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘର ମେଲଛାମୁଣ୍ଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିଜାରାମ ଗାଁରେ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପୀଡିତା ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ଘର ବରଗଡ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଡ଼ଡୋଲ ପଞ୍ଚାତରେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

   Related Posts