Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୪୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଲା କୃଷକ ସଂଗଠନ
  • ||
  • ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ରେ କଙ୍ଗାରୁ ଚିତ୍, ଚମକିଲେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୧୧ ରନରେ ହରାଇଲା ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଶ୍ରୀ ବିହାରରେ ଡାକ୍ତରାଣୀଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବର୍ଷେ ତଳେ ହୋଇଥିଲା ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ

14/09/2018 at 12:53 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୪/୯ : ଭୁବନେଶ୍ୱର ଶ୍ରୀବିହାର ଅଂଚଳରେ ଥିବା ଏକ ଭଡା ଘରୁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି | ମୃତ ହୋମିଓପାଥି ଡାକ୍ତରାଣୀ ହେଲେ ମନସ୍ବିନୀ ବାରିକ | ତାଙ୍କ ବୟସ ୨୫ ବର୍ଷ ହେବ | ମୃତ ଡାକ୍ତରାଣୀଙ୍କ ଶବ ନିକଟରୁ ଏକ ଭେକ୍ରନିୟମ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ସିସି ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି | ଫଳରେ ମୃତ ଡାକ୍ତରାଣୀ ଏହି ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ନେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି | ଖବର ନେବାରେ ଜଣାପଡିଛି, ମୃତ ଡାକ୍ତରାଣୀଙ୍କ ନିଜ ଘର ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ମେଲଛାମୁଣ୍ଡାରେ | ସେ ନିଜ ଭାଇଙ୍କ ସହ ଶ୍ରୀବିହାରରେ ରହୁଥିଲେ | ସ୍ଥାନୀୟ କେୟାର ହସ୍ପିଟାଲର ହୋମିଓପାଥିକ ବିଭାଗରେ କାମ କରୁଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଭାଇ ମଧ୍ୟ ହୋମିଓପାଥିକ ଡାକ୍ତର | ୩ ବର୍ଷ ତଳେ ମୃତ ଡାକ୍ତରାଣୀଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା | ଗତ ବର୍ଷକ ତଳେ ଆଇନଗତ ଭାବେ ତାଙ୍କର ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଥିଲା |


ନୂଆଖାଇ ପାଇଁ ଗତକାଲି ମୃତ ଡାକ୍ତରାଣୀଙ୍କ ଭାଇ ନିଜ ଗାଁ ମେଲଛାମୁଣ୍ଡା ଯାଇଥିଲେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଭାଇ ବାରମ୍ବାର ଫୋନ କରିବେ ସତ୍ୱେ ମନସ୍ବିନୀ ଫୋନ ନ ଉଠାଇବାରୁ କିଛି ଅଘଟଣ ଆଶଙ୍କା କରିଥିଲେ | ନିଜର କିଛି ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଶ୍ରୀ ବିହାର ଘରକୁ ପଠାଇଥିଲେ ଦେଖିବା ପାଇଁ | ସାଙ୍ଗମାନେ ଘରର କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଭିତରକୁ ଗଲାବେଳେ ଘର ଭିତରେ ମନସ୍ବିନୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ପଡିଥିବା ଦେଖିଥିଲେ | ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଂଚି ଶବ ଜବତ କରିବା ସହ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି | ମୃତ ମନସ୍ବିନୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ମନସ୍ବିନୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୃଢ ଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କର କୌଣସି ମାନସିକ ଅବସାଦ ନଥିଲା ବୋଲି ତାଙ୍କ ପିତା କହିଛନ୍ତି | ମନସ୍ବିନୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ନେଇ ମଧ୍ୟ ସେ ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହ ଘଟଣା ପଛରେ ଆଉ କିଛି କାରଣ ଥାଇ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆଶଙ୍କା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି | ଖବର ନେବାରେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଭେକ୍ରନିୟମ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ସାଧାରଣତଃ ନିଶ୍ଚେତକ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ | ଆଇସିୟୁରେ ଏହାର ଅଧିକ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥାଏ | ଅଧିକ ଡୋଜର ଭେଙ୍କରନିୟମ ଜୀବନ ନେଇପାରେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ଗତକାଲି ମନସ୍ବିନୀ ନିଜ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଡିଲିଟ କରିଦେଇଛନ୍ତି |

   Related Posts