Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି

1/01/2021 at 3:09 PM

ନବରଙ୍ଗପୁର ୧।୧: ଜିରୋ ନାଇଟ୍ ସେଲିବ୍ରେସନ୍ ସମୟରେ ଲଜ୍ଜା । ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ ସନ୍ଦେହ । ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ।

ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ ତେନ୍ତୁଳିଖୁଣ୍ଟି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ ଗାଁରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ମଧ୍ୟରାତ୍ରି ସମୟରେ କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ମିଶି ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଅଚେତ ହୋଇ ଗାଁ ନିକଟ କାଜୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ପଡିରହିଥିଲା ।

ଭୋର ୫ଟା ସମୟରେ ସେହି ରାସ୍ତା ଦେଇ ଗାଁ ଲୋକ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଅଚେତ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଯୁବତୀଙ୍କ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପରେ ଘର ଲୋକ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ନବରଙ୍ଗପୁର ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି । ପିଡୀତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଛି । କୌଣସି ଏକ ଶକ୍ତ ପଦାର୍ଥରେ ପିଡ଼ୀତାଙ୍କ ପ୍ରହାର କରିଥିବା ଜଣାପଡୁଛି ।

ପିଡୀତା ଜଣଙ୍କ କଥା କହିବାର ପରିସ୍ଥିତିରେ ନଥିବାବେଳେ, ତାଙ୍କ ମାଆ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ପଚାରିବାରୁ ଦୁଇଟି ଆଙ୍ଗୁଳି ଦେଖାଇ ଦୁଇ ଜଣ ଲୋକ ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତଥିବା ନେଇ ସଂକେତ ମାଧ୍ୟମରେ କହିଥିବା ପିଡୀତାଙ୍କ ମା’ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts