Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହଙ୍ଗା ହେଲା ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟିକେଟ୍, ପୂର୍ବାପେକ୍ଷା ୩ ଗୁଣା ବଢିଲା ଦାମ୍
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ କିରାଣୀ, ମୃତ୍ୟୁ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପାଇଁ ନେଉଥିଲେ ୬୦୦ ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଆଜି ‘ଓମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହ, ପୁରସ୍କୃତ ହେବେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ-୧୪ ପ୍ରତିଭାଦୀପ୍ତ ମହିଳା
  • ||
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍ ସର୍ଟଫିଲ୍ମ କଣ୍ଟେଷ୍ଟ୍ ‘ସୋ-କେଶ୍ ୨୦୨୦’ର ପୁରସ୍କାର ବିତରଣୀ, ୧୨ଟି ବର୍ଗରେ ରହିଛି ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଭନ୍ ନିରାଶ, କହିଲେ- ‘ପିଚ୍ ଭଲ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଖେଳି ପାରିଲେ ନାହିଁ’
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଶରୀରର ବିଭିନ୍ନ କଟା ଅଂଶ, ହତ୍ୟା ପରେ ଫିଙ୍ଗାଯାଇଛି !
  • ||
  • ମାର୍ଚ୍ଚ ୫ରେ ‘ଓମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହ
  • ||

‘ତୁହ୍ମାରେ ବାପ୍ କି ଗୁଲାମ୍ ନହିଁ ବର୍ଦ୍ଦି ‘ ଲକଡାଉନ୍ ଭାଙ୍ଗିଥିବା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପୁଅକୁ କଡା ଜବାବ୍ ଦେଲେ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ

13/07/2020 at 3:27 PM

ଅହମଦାବାଦ ୧୩/୦୭ : ଗୁଜରାଟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରାଜ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବରଛା ରୋଡ଼ ବିଧାୟକ କୁମାର କନାନିଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରକାଶ କନାନି ଓ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସୁରଟରେ ଲକଡାଉନ ନିୟମ ଓ ରାତ୍ରି କର୍ଫ୍ୟୁ ନିୟମ ଉଲଙ୍ଘନ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଥିଲେ | ନିୟମ ଉଲଙ୍ଘନ ଯୋଗୁଁ ଜଣେ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରକାଶ କନାନିଙ୍କ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା | ଏହାର ଏକ ଅଡିଓ କ୍ଲିପ ଶନିବାର ଦିନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା | ଯୁକ୍ତିତର୍କ ପରେ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ସୁନିତା ଇସ୍ତଫା ଦେଇ ଦେଇଛନ୍ତି |

ପ୍ରକାଶ ଓ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କୁ ଧମକ ଦେବା ସହ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ | ଏଥିରେ ବ୍ୟଥିତ ହୋଇ ସୁନିତା ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି | ଏ-ଡିଭିଜନ ସହାୟକ ପୋଲିସ ଆୟୁକ୍ତ ସି.କେ.ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରକାଶ କନାନି ଓ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ବିରୋଧରେ ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡ ବିଧାନ ଧାରା ୧୮୮, ୨୬୯, ୨୭୦, ୧୪୪ ରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଛି | ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ଜାମିନ ପାଇ ବାହାରିଛନ୍ତି |

ସୁନିତା ଯାଦବ କରୋନା କଟକଣା ଓ କର୍ଫ୍ୟୁ ଉଲଙ୍ଘନ କରିଥିବା ଯୋଗୁଁ ବୁଧବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୦ଟା ସମୟରେ ପ୍ରକାଶ କନାନିର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ସେମାନେ ପ୍ରକାଶ କନାନିକୁ ଫୋନ କରି ଡାକିଥିଲେ | ନିଜ ବାପାଙ୍କ କାରରେ ଆସି ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଥିଲା | ଏହାର ଅଡିଓ କ୍ଲିପ ଶନିବାର ଦିନ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା |

ଅଡିଓ କ୍ଲିପରେ ସୁନିତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ଆମେ ଚାହିଁଲେ ତୁମକୁ ଏଇଠି ୩୬୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଛିଡା କରେଇ ପାରିବୁ | ଏହାପରେ ସୁନିତା ପାଟି କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ ତୁମ ବାପାର ଗୁଲାମ କିମ୍ବା ଚାକର ନୁହେଁ ଯେ ମୋତେ ୩୬୫ ଦିନ ଏଇଠି ଛିଡା କରି ରଖିବ | ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସୁନିତା ଯାଦବ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି |

   Related Posts