Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କର୍ଣ୍ଣାଟକକୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ମୁଖିଆ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ବାସବରାଜ ବୋମ୍ମାଇ
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ, ଆସନ୍ତା ୩୦ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||
  • ମାଓ ସହିଦ ସପ୍ତାହରେ ଜାରି ଲାଗିଲା ପୋଷ୍ଟର, ଜାରି ହେଲା ଅଡିଓ ଟେପ୍
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା, ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ୬୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ସାମାନ୍ୟ ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୧୭୦୩ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କ ସହ ଥାନା ପ୍ରଭାରୀ ଓ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର: ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମାରପିଟ୍

2/09/2020 at 12:11 PM

ମୁଜଫରପୁର ୦୨/୦୯ : ମୁଜଫରପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ବିହାର ପୋଲିସର ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | କୁଢନୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଫକୁଲି ଓପିରେ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ନିଜର ସହକର୍ମୀ କନେଷ୍ଟବଳ ଓ ଓପି ପ୍ରଭାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗମ୍ଭୀର ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି | ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ନିଜ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଓ ଲଜ୍ଜା ଭଙ୍ଗ କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି |

ଫକୁଲି ଓପିରେ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ କବିତା କୁମାରୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଓପି ପ୍ରଭାରୀ ଉଦୟ କୁମାର ସିଂହ ଓ ସହକର୍ମୀ କନେଷ୍ଟବଳ ଋତୁରାଜ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତାଡ଼ିତ କରିଥାନ୍ତି | ଏହାସହ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ କବିତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଏସବୁ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାପଡିଲା ସେ ମାମଲା ପତା କରିବାକୁ ଥାନାକୁ ଯାଇଥିଲେ | ଥାନାରେ ଓପି ପ୍ରଭାରୀ ଓ ସହକର୍ମୀ କନେଷ୍ଟବଳ କବିତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରିଥିଲେ | ଏପରିକି କବିତାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ସହ ଧକ୍କା ମାରିଥିଲେ | ଏନେଇ କବିତା କୁମାରୀ ଅଧିକାରୀ ଓ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି |

ପୁରା ମାମଲାକୁ ଜିଲ୍ଲା ଏସଏସପି ଜୟନ୍ତ କାନ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଟିମ ଗଠନ କରାଯାଇଛି | ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଯାଞ୍ଚରେ ଡ୍ୟୁଟିକୁ ନେଇ ବିବାଦ ହୋଇଥିବା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଟିମର ଯାଞ୍ଚ ନିଷ୍କର୍ଷ ପରେ ଆଗକୁ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | 

   Related Posts