Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସହରାଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଟ୍‌ଡାଉନ୍‌
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୦୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଚାକିରୀରୁ ବିଦା ହେଲେ ରସିକିଆ ଶିକ୍ଷକ, ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରେ ପଠାଇଥିଲେ ନିଜ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ବାଲି ଗାଡି ମାଲିକଙ୍କୁ ହାବିଲଦାର ମାଗୁଥିଲେ ଚାନ୍ଦା, ଆଜି ଶୁଣିଲା ପରେ ଏସପି କଲେ ସସପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବିଗୁଡୁଛି କରୋନା ସ୍ଥିତି : ଭୀମସାର କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲର ବଢିବ ଶଯ୍ୟା, ଚାଲିଛି ଦ୍ବିତୀୟ ହସ୍ପିଟାଲ କାମ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ବସ୍ତା ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍ ରହଣି ଦାବି, ରେଳରୋକ କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା
  • ||
  • ମହାକାଳପଡା : କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିଲା କାଳବୈଶାଖୀ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ବରଗଛ ମୂଳରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ୧୦ଦିନ ପରେ ହୋଇଥାନ୍ତା ବାହାଘର, ଗଛରେ ଓଢଣୀ ବାନ୍ଧି ପ୍ରେମିକ ସହ ଝୁଲିପଡିଲେ ଯୁବତୀ
  • ||
  • ବ୍ରିଟେନ୍‌ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ୍‌ ଜନସନ୍‌ଙ୍କ ଭାରତ ଗସ୍ତ ବାତିଲ
  • ||

ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରଣା : ପ୍ରେମିକ ପାଇଁ ଶାଶୁଘର ଛାଡିଲେ, ହେଲେ ଗ୍ରହଣ କଲାନି ଧୋକ୍କାବାଜ ପ୍ରେମିକ

26/02/2021 at 5:46 PM

କୋଣାର୍କ ୨୬।୨: ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମ, ପରେ ପ୍ରତାରଣା । ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଥାନାର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ବି ନ୍ୟାୟ ନ ପାଇ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି ।  ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ଗୋପ ବ୍ଲକ୍ ବଉଲାଙ୍ଗ ପଞ୍ଚାୟତ ବରିମୁଣ୍ଡରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା। ଯେଉଁଠି ପ୍ରେମିକର ମିଛ ପ୍ରେମର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ଜଣେ ନିରୀହ ଯୁବତୀ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ବରିମୁଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ସେହି ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ । ବିବାହର ମିଛ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ରଖିଥିଲେ। ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପରେ ବି ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ପୀଡିତା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିନଥିଲେ। ସେପଟେ ଝିଅର ପରିବାର ଲୋକେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିପାରିଥିଲେ ।  ଝିଅକୁ ଗୋପ ବ୍ଲକ ନେତପୁର ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଗତ ଡିସେମ୍ବର ୯ ତାରିଖ ଦିନ ବିବାହ କରାଇ ଦେଇଥିଲେ। ମାତ୍ର ସେହିଦିନ ରାତିରେ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକ ପୀଡିତା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରି ବିବାହର ମିଛ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବାକୁ କହିଥିଲେ।

ଯେହେତୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ନଥାଇ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା ତେଣୁ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ପାଖକୁ ଆସିବାକୁ ଉଚିତ ମନେ କରିଥିଲେ ।  ବିବାହର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ଶାଶୁ ଘରୁ ଚାଲିଆସିଥିଲେ ମଧ୍ୟ  ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଆଉ ଗ୍ରହଣ କଲେ ନାହିଁ । ଫଳରେ କିଛି ଉପାୟ ନପାଇ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ବାରଣ୍ଡାରେ ଧାରଣାରେ ବସିଥିଲେ ।  ପରେ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଗୋପ ଥାନାର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ ।

ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଘଟଣାକୁ ୩ ମାସ ବିତିଗଲାଣି । ନ୍ୟାୟ ପାଇବା ଆଶାରେ ଥାନାର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେବା ପରେ ବି ନ୍ୟାୟ ନପାଇ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି ଯୁବତୀ । ଗୋଟିଏ ପଟେ ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରଣା ଅନ୍ୟପଟେ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଶାଶୁ ଘର ଛାଡ଼ି ଏବେ ବାପଘରେ ରହିଛନ୍ତି । ଝିଅର ଏପରି ଅବସ୍ଥା ପାଇଁ ଭାଙ୍ଗିପଡିଛନ୍ତି ପରିବାର । ସେପଟେ ପ୍ରେମିକ ଘଟଣା ଦିନରୁ ଫେରାର । ତେବେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ କଣ ପାଇଁ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚୁପ ବସିଛନ୍ତି ତାହା ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ । ଖୁବଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କୁ ଧରିବା ସହ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଯୁବତୀ। ଅନ୍ୟପଟେ ଏସମ୍ପର୍କରେ ଗୋପ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଅବଗତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଦୋଷୀକୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଧରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts