Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀ ଥାଇ ବି ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ ସ୍ୱାମୀ: ପ୍ରେମ ନିଶା ଛଡାଇଲେ ପତ୍ନୀ, ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଚପଲରେ ପିଟିଲେ

9/04/2021 at 2:54 PM

ସମ୍ବଲପୁର୯/୪: ରଙ୍ଗିଲା ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କୁ ପାନେ । ସ୍ତ୍ରୀ ଥାଉ ଥାଉ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିବା ଏବେ ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି । ଆଉ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ନିଶା ଖସାଇଛନ୍ତି ଖୋଦ୍ ସ୍ତ୍ରୀ । ସମ୍ୱଲପୁର ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଏଭଳି ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଡ୍ରାମା ।

ବିଚ ରାସ୍ତାରେ ଚପଲ ମାଡ଼ ସହ ଟଣା ଓଟରା । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ସାର୍ଟ ଟାଣି ଚପଲରେ ପିଟିଲେ । ଅସଭ୍ୟ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ ବି କଲେ । ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଥାଉ ଥାଉ ଅନ୍ୟଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜଣଙ୍କ। ବେଶ୍ କିଛି ସମୟ ଧରି ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଅଫିସ ସମ୍ମୁଖରେ ଚାଲିଥିଲା ଏହି ହାଇଭୋଲ୍ଟେଜ ଡ୍ରାମା । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ହୀରାକୁଦର ପ୍ରାଚୀ ପଦ୍ମା ପଣ୍ଡା ନାମକ ମହିଳା ହୀରାକୁଦ କଲେଜର ରାଜନିତୀ ବିଜ୍ଞାନ ଅଧ୍ୟାପକ ଅକ୍ଷୟ ସୂତାରଙ୍କୁ ବିହାବ କରିଥିବାନେଇ ଦାବି କରୁଥିଲେ । ତେବେ ଅନ୍ୟଜଣଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିବା ଓ ନିର୍ଯାତନ ଦେଉଥିବା ନେଇ ସେ ହୀରାକୁଦ ଥାନାରେ ଗତ ମାସ ୧୧ ତାରିଖରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ । ଆଜ୍ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଧ୍ୟାପକ ଜଣକ କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଅଫିସ ଆସିଥିବା ଜାଣି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ପହଂଚି ଏହି କାଣ୍ଡ ଭିଆଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts