Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ୨ ଖେଳାଳୀ ଓ କୋଚ୍ ପଜିଟିଭ : ସିରିଜ ଉପରେ ଲାଗିଲା କରୋନା ଗ୍ରହଣ

23/05/2021 at 12:09 PM

ବାଲାଂଦେଶ ୨୩/୫ : ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଏବଂ ବାଂଲାଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ହେବାକୁ ତିନିଟିକିଆ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ଉପରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ଗ୍ରହଣ । ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବୋଲିଂ କୋଚ୍ ଦୁଇ ଖେଳାଳୀଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି । ତେବେ ମ୍ୟାଚ୍ ବାତିଲ ହେବା ନେଇ ବାଂଲାଦେଶ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ପକ୍ଷରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସରକାରୀ ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ବୋଲିଂ କୋଚ୍ ଚାମିଣ୍ଡା ଭାସ୍, ଇସୁରୁ ଉଦାନା ଏବଂ ଶିରେନ୍ ଫର୍ନାଣ୍ଡୋଙ୍କ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି ।

ଭାସ୍, ଉଦାନା ଏବଂ ଫର୍ନାଣ୍ଡୋଙ୍କ ନମୁନା ମେ୨୧ ସଂଗ୍ରହ ହୋଇଥିଲା । କ୍ରିକବଜ୍ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଏବଂ ବାଂଲାଦେଶ ଦଳ ଶନିବାର ନିଆଯାଇଥିବା ନମୁନାର ଫଳାଫଳକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଏବେ ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯିବ କି ନାହିଁ ତାହା ଏଯାଏଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନି । କିନ୍ତୁ କରୋନା ଭୂତାଣୁର ଏହି ମାମଲା ବାଂଲାଦେଶ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ସିରିଜ୍ ଉପରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ଏଥିରେ ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ।

   Related Posts