Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ କୁଶାଲ ଟଣ୍ଡନ, ହିନା ଖାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବେ ସ୍କ୍ରିନ୍

21/01/2020 at 9:25 AM

ମୁମ୍ବାଇ୨୧|୧: ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ବଡ ପରଦାରେ ଧମାଲ କରିବେ ଟେଲି କଳାକାର। ଛୋଟ ପରଦାରେ ଅନେକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ କରିଥିବା ଅଭିନେତା କୁଶାଲ ଟଣ୍ଡନ ଓ ହିନା ଖାନ ବଡ ପରଦାରେ ଧମାଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଏହି ଯୋଡି ଏକା ସହ ବଲିଉଡରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦ୍ବାରା ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ କୁଶାଲ ଟଣ୍ଡନ।

‘ଏକ ହଜାରୋ ମେଁ ମେରି ବେହନା ହୈ’ ଧାରାବାହିକରେ ଅଭିନୟ କରି ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ କୁଶାଲ । ଏହାପରେ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ ‘ବିଗ୍‌ବସ୍‌’ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ମାରିଥିଲେ। ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ ଫଲୋଇଂ ବଢିଥିଲା। ‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ୭’ରେ ଗୋହର ଖାନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଅଫେୟାର୍‌କୁ ନେଇ ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚା ଥିଲେ କୁଶାଲ। ଗୋହରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବ୍ରେକପ୍‌ ପରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।  

ଅପରପକ୍ଷରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିନା ଏବେ ଅନେକ ପ୍ରୋଯେକ୍ଟରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌’ ଫେମ୍‌ ହିନା ଖାନ ଆଜିକାଲି ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ହିନା ଖାନଙ୍କ ଅପକମିଂ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ‘ହାକ୍‌ଡ’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ଏହି ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହେବାର ୨୪ ଘଣ୍ଟା ପରେ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି।

ହାକ୍‌ଡ ପରେ ହିନାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମର ଘୋଷଣା ହୋଇସାରିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଟେଲି ଅଭିନେତା କୁଶାଲ୍‌ ଟଣ୍ଡନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିବେ। ତେବେ ଏଯାଏଁ ଫିଲ୍ମର ନାଁ ବିଷୟରେ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଏହା ଏକ ହରର୍ ଫିଲ୍ମ ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।

   Related Posts