Wednesday, August 21, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବାଳିକା ଗୃହରେ ମଦ ପିଇ ପିଟୁଥିଲେ ମାଲିକାଣୀ ,ମାଲିକ ନିରାଶ୍ରୟ ଝିଅଙ୍କ ଲୁଟୁଥିଲେ ଇଜ୍ଜତ

ମୁଜାଫରପୁର ୧୧/୨- ବିହାର ମୁଜାଫରପୁରରେ ପୁଣି ଏକ ବାଳିକା ଗୃହ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଘଟଣା । ଉଭୟ ମାଲିକ ଓ ମାଲିକାଣୀ ଏହି ନିର୍ଯ୍ୟାତନାରେ ସାମିଲ ।

ଏହିଭଳି ନିନ୍ଦନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମୁଜାଫରପୁର କୁନ୍ଦନ କୁଟୀର ବାଳିକା ଗୃହରେ । ବାଳିକାମାନଙ୍କୁ ଖାଇବା-ପିଇବାରେ ଅସୁବିଧା କରିବା ସହ ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେବା ଘଟଣାର ଫର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି ପୋଲିସ । ଏହି ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଓମପ୍ରକାଶ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।

ବାଳିକା ଗୃହରେ ବାଳିକାମାନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ମାଲିକାଣୀ ମଦ ପିଇ ପିଟୁଥିବା କଥା ମଧ୍ୟ ପଦାକୁ ଆସିଛି । ମାଲିକାଣୀ ଅନେକ ସମୟରେ ଅନ୍ତେବାସୀମାନଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରିବା ସହ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେଉଥିବା କଥା ପୋଲିସ ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ  ମାଲିକ ଓମପ୍ରକାଶ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତେବାସୀ ବାଳିକାମାନଙ୍କୁ ଶାରୀରିକ ,ମାନସିକ ତଥା ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେଉଥିବା କଥା ଜଣାଯାଇଛି ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ପରେ ଜିଲ୍ଲା ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ତତ୍ତ୍ଵାବଧାନରେ ସେମାନଙ୍କ ବୟାନ ରେକଡ଼ିଂ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ବାଳିକାମାନେ ମାଲିକ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଜଣେ ବାଳିକା ଗର୍ଭବତୀ ହେବା କଥା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ଉଭୟ ମାଲିକ ଓ ମାଲିକାଣୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିବା ସହ ବାଳିକା ଗୃହକୁ ସିଜ୍ କରିଛି ।

601 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର