Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ଇଟାଲୀରୁ କୁମ୍ଭମେଳାକୁ ଆସିଥିବା ମହିଳା ପର୍ଯ୍ୟଟକ ହେଲେ ନିଖୋଜ

25/02/2019 at 4:05 PM

ପ୍ରୟାଗରାଜ ୨୫/୨: ଇଟାଲୀରୁ କୁମ୍ଭମେଳା ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିବା ମହିଳା ପର୍ଯ୍ୟଟକ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରହସ୍ୟମୟ ଭାବେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।  ବହୁତ ଖୋଜାଖୋଜି କଲା ପରେ ମଧ୍ୟ ନମିଳିବାରୁ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ସୂଚନା କେନ୍ଦ୍ରରେ  ପହଞ୍ଚି  ନିଖୋଜ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ବିଦେଶୀ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ନିଖୋଜ ହେବା ଜଣାପଡିବା ପରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ୪ଘଣ୍ଟା ପରେ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ଯେ ମେଳା ଭିଡରେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠୁ ଅଲଗା ହେବାପରେ ସେ ବାରଣାସୀ ଯିବା ପାଇଁ ବାହାରି ଯାଇଛନ୍ତି। କୁମ୍ଭ ମେଳା ଥାନାରେ ଏକ ନିଖୋଜ ମାମଲା ମଧ୍ୟ ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଥିଲା ।

୨୫ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଇଟାଲୀ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଆଇରିନ୍ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ନିଜର ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଭାରତ ଆସିଛନ୍ତି। ରବିବାର ସେ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ କୁମ୍ଭମେଳାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ସମସ୍ତେ ବୁଲୁଥିବାବେଳେ ଆଇରିନ୍ ହଠାତ୍ ଗାୟବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜି ପାଇନଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେମାନେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସର ପରାମର୍ଶରେ ସେମାନେ ସେକ୍ଟର -୪ ସ୍ଥିତ ସୂଚନାକେନ୍ଦ୍ରକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଆଇରିନ୍ ନିଖୋଜ ହେବା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ।

ଆଇରିନ୍ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ସ୍କାର୍ଫ୍ ଏବଂ କଳା ରଙ୍ଗର ଜ୍ୟାକେଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଓ୍ବେୟାରଲେସରେ ସୂଚନା ପ୍ରସାରିତ କରି ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କୁ ଆଇରିନଙ୍କ ଚେହେରାର ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ପୋଲିସ୍ ଅଫିସରଙ୍କ କହିବା ମୁତାବକ ରାତି ପାଖାପାଖି ୧୦ଟାବେଳେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା। ବିଦେଶୀ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ବାରଣାସୀ ଯିବା ପାଇଁ ବାହାରି ପଡ଼ିଥିଲେ। ଫୋନ୍ ଦ୍ବାରା ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା।

   Related Posts