Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

୧୧୦୦ ବର୍ଷ ପରେ କୁବେର ମହାରାଜ ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଉପରେ ହୋଇଛନ୍ତି ପ୍ରସନ୍ନ; ହୋଇପାରେ ଆକସ୍ମିକ ଧାନ ଲାଭ

22/10/2018 at 1:26 PM

ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ମଣିଷ ଜୀବନରେ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନା କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥାଏ | ଆଉ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନର କାରଣ କୁଣ୍ଡଳିରେ ଗ୍ରହ ଓ ନକ୍ଷତ୍ରଙ୍କ ଚାରଣ ଓ ଭାବ ପରିବର୍ତ୍ତନ | ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଙ୍କର ଭାବ ବଦଳିଲେ ତାହାର ପ୍ରଭାବ ରାଶି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପଡିଥାଏ | ମଣିଷ ଜୀବନର ଦୁଃଖ ସୁଖ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ | ଏହା ପ୍ରଭାବରେ କେବେ ସୁଖ ମିଳେ ତ କେବେ ଦୁଃଖ | ବେଳେ ବେଳେ ଦେଖାଯାଏ କିଛି ଲୋକ ବହୁତ କଷ୍ଟ କରି ମଧ୍ୟ ଧନ ଉପାର୍ଜନ କରିପାରନ୍ତିନାହିଁ | ଅପରପକ୍ଷରେ କିଛି ଲୋକ କଷ୍ଟ ନକରି ମଧ୍ୟ ସହଜ ଧନ ଉପାର୍ଜନ କରିଥାନ୍ତି | ଏସବୁ ରାଶି ନକ୍ଷତ୍ରଙ୍କର ଯୋଗାଯୋଗର କଥା |

ଏବେ ୧୧୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ଏକ ଦୁର୍ଲଭ ସଂଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ସଂଯୋଗ ପ୍ରଭାବରେ ଧନର ଅଧିପତି କୁବେର ୪ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି ମହାସଂଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ଏହି ରାଶିମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସୁନା ଭଳି ଚମକିବ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ କେଉଁ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିବ :-

ମିଥୁନ ରାଶି – ୧୧୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ହେଉଥିବା ଏହି ମହାସଂଯୋଗ ଫଳରେ ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ସବୁ କାମରେ ପରିବାର ତଥା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପୁରା ସହଯୋଗ ମିଳିବ | ମିଥୁନ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁ କାମକୁ ବହୁ ଆଗରୁ କରିବା ପାଇଁ ଭାବିଛନ୍ତି ସେହି କାମ ଆରମ୍ଭ କଲେ ବହୁତ ଲାଭବାନ ହେବେ | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରୀ ଅପେକ୍ଷାରେ ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଚାକିରୀ ମିଳିବ | ସବୁ ଦିଗରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି |

ମୀନ ରାଶି – ୧୧୦୦ ବର୍ଷର ମହାସଂଯୋଗ ଫଳରେ ମୀନ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ କୁବେର ମହାରାଜ ଧନ ବର୍ଷା କରିବେ | ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଚୁର ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ,  | ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ବହୁତ ଆଗରୁ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ତାହେଲେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ସବୁ ମାମଲାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ସବୁ କାମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ସେ କୌଣସି କାମରେ ନିରାଶ ହେବେ ନାହିଁ |

କର୍କଟ ରାଶି -ଏହି ରାଶି  ଉପରେ କୁବେର ମହାରାଜ କୃପା ବର୍ଷା କରିବେ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସୁଦୃଢ ହେବ | ଯଦି କାହାକୁ ସେ ଧାର ଦେଇଥିବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଫେରି ପାଇବେ |  ଖୁସି ଖବର ମଧ୍ୟ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି | ଫଳରେ ଘରେ ହସ ଖୁସିର ଲହରୀ ଖେଳିବ | ପରିବାରରେ କାହା ସହିତ ଯଦି କୌଣସି ପ୍ରକାର ମନାନ୍ତର ଅଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ |

 

ବୃଷ ରାଶି – ବୃଷ ରାଶି ଉପରେ ମଧ୍ୟ କୁବେର ମହାରାଜା କୃପା ବର୍ଷା କରିବେ | ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି   ଯଦି ବହୁତ ଆଗରୁ କୌଣସି ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାରେ ଅଛନ୍ତି ତାହେଲେ ସେଥିରୁ ମଧ୍ୟ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ନିବୃତ୍ତି ମିଳିବ | ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ତାଙ୍କୁ ସେଥିରୁ ଦୁଇ ଗୁଣ ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ବିଦେଶ ଗସ୍ତର ଯୋଗ ରହିଛି ।ଏହି ଗସ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ।

   Related Posts