Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ, ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

କଂଗ୍ରେସରୁ ବହିସ୍କୃତ ପରେ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସଗରିଆଙ୍କ ପ୍ରେସମିଟ: କହିଲେ ” ରାସ୍ତାରେ ପକୁଡି ଵିକିଵି ପଛେ ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦେବି ନାହିଁ “

20/01/2019 at 12:43 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୦/୧ : ଗତକାଲି ରାତିରେ କଂଗ୍ରେସରୁ ବହିସ୍କୃତ ହୋଇଥିଲେ କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଜେନା ଏବଂ କୋରାପୁଟର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସଗରିଆ | କଂଗ୍ରେସରୁ ବହିଷ୍କାର ପରେ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସଗରିଆ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ଡାକିଥିଲେ | ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖି କହିଥିଲେ ଯେ, କଂଗ୍ରେସ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଅନ୍ୟାୟ କରିଛି | ସେ ଦଳରେ ଥାଇ କେବେ ଦଳ ଵିରୋଧୀ କାମ କରିନାହାନ୍ତି, ତଥାପି ଦଳ ତାଙ୍କୁ ରାତି ଅଧିଆ ଦଳରୁ ବହିଷ୍କାର କରିଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ଦଳରେ ଥାଇ ସେ ସର୍ବଦା ଦଳକୁ ସୁଦୃଢ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ବରିଷ୍ଠ ନେତା ନରସିଂହ ମିଶ୍ରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନେଇ ବର୍ଷିଛନ୍ତି ସଗରିଆ | ବିଧାନସଭାରେ ନରସିଂହଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନେଇ ଏଆଇସିସିକୁ ଚିଠି ଲେଖିଥିଲେ ସଗରିଆ | ସରକାରଙ୍କ ସହ ନରସିଂହଙ୍କର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି | ନରସିଂହ ନିଜ ବଡପୁଅକୁ ବିଜେଡିରେ ଥଇଥାନ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି |


ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇ ଦଳ କଂଗ୍ରେସ ଏବଂ ବିଜେଡି ଖଣି ମାଫିଆ ଚଳାଇଛନ୍ତି | ନିରଞ୍ଜନ ପରୋକ୍ଷରେ ବିଜେଡିକୁ ସହଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସଗରିଆ | ଗତକାଲି ରାତିରେ ଉଭୟ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଏବଂ ସଗରିଆଙ୍କୁ ଦଳରୁ ବହିଷ୍କାର କରାଯାଇଥିବ ନେଇ ଶୃଙ୍ଖଳା କମିଟି ଆବାହକ ଅନନ୍ତ ସେଠୀ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | ତେବେ ଉଭୟ ନେତାଙ୍କୁ କାରଣ ଦର୍ଶାଅ ନୋଟିସ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ଅନନ୍ତ କହିଥିଲେ | କାରଣ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଏବଂ ସଗରିଆ ଦଳରେ ଥାଇ ଦଳ ବିରୋଧୀ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ଓ ପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସର ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିଭିନ୍ନ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ | ତେବେ ଅନନ୍ତ ସେଠୀ ମିଛ କହିଛନ୍ତି ବୋଲି ସଗରିଆ କହିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ କାରଣ ଦର୍ଶାଅ ନୋଟିସ ପଠାଯାଇନଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |


ତେବେ ଦଳରୁ ବହିସ୍କୃତ ପରେ ସେ କେଉଁ ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେବେ ବୋଲି ପଚାର ଯାଇଥିଲା | ଜବାବରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦେବାର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁନି | ରାସ୍ତାରେ ପକୁଡି ବିକିବେ ପଛେ ବିଜେଡିରେ ସାମିଲ ହେବେନାହିଁ | ତେବେ ଯେଉଁ ଦଳ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ , ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରିବ, ଗରିବଙ୍କ କଥା ବୁଝିବ, ସେହି ଦଳକୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସଗରିଆ |

   Related Posts