Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଲାଗି ରହିଛି ବର୍ଷା, ବାତ୍ୟା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସଜାଗ ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ପ୍ରଭାବ : ମାଡି ଆସିବ ସମୁଦ୍ର, ଉଠିବ ବଡ ଜୁଆର
  • ||

କେଆରକେଙ୍କ ‘ସୁଅର୍ ସଙ୍ଗ୍’କୁ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ ହଟାଇଲା ୟୁଟ୍ୟୁବ୍, ଏକ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ବ୍ଲକ୍ କଲା ଚ୍ୟାନେଲ୍

22/06/2021 at 3:20 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୨/୦୬: ବଲିଉଡ ଏବଂ ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟକ ମିକା ସିଂ ଏବଂ କମଲ ଆର ଖାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶେଷ ହୋଇନାହିଁ। ନିକଟରେ ମିକା ସିଂଙ୍କ ‘କେଆରକେ କୁକୁର’ର ଜବାବରେ କମଲ ଆର ଖାନ ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଗୀତ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍କୁ ଏହି ଗୀତର ଭାର ବହନ କରିବାକୁ ପଡିଛି । ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ତାଙ୍କ ଗୀତକୁ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ନିୟମର ଉଲ୍ଲଂଘନ ବୋଲି କହିଛି।

ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ କେଆରକେଙ୍କ ଏହି ଗୀତକୁ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ ହଟାଇ ଦେଇଛି, ଏହି ଗୀତର ଆଧାରକୁ ‘ହାରାସମେଣ୍ଟ ଏବଂ ଗାଳିଗୁଲଜ’ ବୋଲି ଦର୍ଶାଇଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ୟୁଟ୍ୟୁବ ଏକ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ କେଆରକେ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ବ୍ଲକ୍ କରିଛି । କେଆରକେଙ୍କ ଗୀତ ସୋମବାର ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା । ଗୀତର ଟାଇଟଲ୍ ଥିଲା ‘ସୁଅର୍’ । ଯେତେବେଳେ ସଲମାନ ଖାନ କେଆରକେଙ୍କ ଉପରେ ମାନହାନିର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ମିକା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପକ୍ଷ ନେଇଥିଲେ।

ୟୁଟ୍ୟୁବର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ କେଆରକେ ଆପତ୍ତି କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ପକ୍ଷପାତ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। KRK ସୋମବାର ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, “ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋର ସମସ୍ତ ପ୍ରମାଣ ଅଛି ଯେ ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭିନ୍ନ ନିୟମ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି। ଶହ ଶହ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ଭିଡିଓରେ ମୋର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଫୁଟେଜ୍ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ମୋର ଅଭିଯୋଗକୁ କେବେ ଗ୍ରହଣ କରିନାହାଁନ୍ତି।

KRK ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ସିଧାସଳଖ ମୋତେ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବାରେ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ଏହି ଟୁଇଟରେ ୟୁଟ୍ୟୁବରୁ ଆସିଥିବା ଏକ ମେଲର ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ତାଙ୍କ ଚ୍ୟାନେଲର କଣ୍ଟେଣ୍ଟକୁ ଏକ ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ଅବରୋଧ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts