Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସୋନପୁର ବନ୍ଦ ପାଳନ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର କୋଇଲା ମନ୍ତ୍ରୀ, ଗସ୍ତ କରିବେ ପାରାଦୀପ ଓ ତାଲଚେର
  • ||

ସଲମାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ କେଆରକେ: କହିଲେ, ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ତ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍ କରିଦେଇଛି

26/06/2021 at 7:29 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୦୬: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ବିବାଦୀୟ ବିବୃତ୍ତି ହେତୁ କେଆରକେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ସେ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ନିଜର ଚ୍ୟାନେଲ ଚଲାନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମର ସମୀକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ରାଧେର ସମୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୀକ୍ଷା ନକାରାତ୍ମକ ଥିଲା ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ତାଙ୍କ ସମୀକ୍ଷାକୁ ନେଇ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କେଆରକେଙ୍କ ଅନ୍ୟ ଗୁଣ ଯୋଗୁଁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାନହାନି ମକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରାଯାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ କେଆରକେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି।

କେଆରକେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଦୁଇଟି ଟ୍ୱିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର ମତ ରଖିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି- ‘ପ୍ରିୟ ସଲମାନ ଖାନ । ମୁଁ ନିଜ ତରଫରୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ମୋର ସମସ୍ତ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍ କରିଦେଇଛି । ତୁମର ଭାବନା କିମ୍ବା କାହାର ଭାବନାକୁ ଆଘାତ କରିବା ମୋର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନୁହେଁ । ମୁଁ କୋର୍ଟରେ ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଜାରି ରଖିବି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ କୋର୍ଟଙ୍କ ଅନୁମତି ପାଇବି ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ସମୀକ୍ଷା କରିବି । ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଶୁଭେଚ୍ଛା ।‘

କେଆରକେ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ଯଦି ମୋର କୌଣସି ଭିଡିଓ ରହିଯାଇଥାଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଟିମ୍ ମୋତେ ଜଣାଇ ପାରିବେ । ଯଦି କିଛି ବାକି ଅଛି ତେବେ ମୋତେ ଜଣାନ୍ତୁ, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଡିଲିଟ୍ କରିଦେବି ।‘ କେଆରକେ ରାଧେକୁ ନେଇ ନକାରାତ୍ମକ ସମୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ, ସେହି ସମୟରେ ବହୁତ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମୀକ୍ଷାରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ।

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରାଧେ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଦର୍ଶକମାନେ ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ ବହୁତ କିଛି ଆଶା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଇଦ୍ ଅବସରରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା। ଫିଲ୍ମରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଅପୋଜିଟ୍ ଦିଶା ପାଟାନିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ ଏବଂ ରଣଦୀପ ହୁଡା ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

   Related Posts