Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ଶିବାଜୀ ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ, ବାଲାସାହେବ ଜୀବିତ ଥିଲେ ଏମିତି ହୋଇନଥାନ୍ତା…ଉଦ୍ଧବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଓ୍ୱାଙ୍ଖେଡେଙ୍କ ପତ୍ନୀ

28/10/2021 at 12:36 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୨୮/୧୦: ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ନବାବ ମଲିକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହରେ ଆସିଥିବା ଏନସିବି ଜୋନାଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସମୀର ୱାନକେଡେଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖି ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି । କ୍ରୁଜ ପାର୍ଟି ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ସମୀର ଓ୍ୱାଙ୍ଖେଡେଙ୍କ ପତ୍ନୀ କ୍ରାନ୍ତି ରେଡକର ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କୁ ଲେଖିଥିବା ଚିଠିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଛତ୍ରପତି ଶିବାଜୀ ମହାରାଜ ରାଜ୍ୟରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ମାନ ସହ ଖେଳାଯାଉଛି ।

ଯଦି ବାଲାସାହେବ ଠାକରେ ଆଜି ଥାଆନ୍ତେ, ତେବେ ତାହା ହୋଇନଥାନ୍ତା । ନବାବ ମଲିକଙ୍କ ଘୃଣ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ସମୀର ୱାନକେଡେଙ୍କ ପତ୍ନୀ କ୍ରାନ୍ତି ରେଡକର ୱାନକେଡେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ସିଏମ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କୁ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆମକୁ ପ୍ରତିଦିନ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅପମାନିତ କରାଯାଉଛି । ଛତ୍ରପତି ଶିବାଜୀ ମହାରାଜଙ୍କ ରାଜ୍ୟରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ମାନ ଖେଳାଯାଉଛି ।

ଯଦି ବାଲାସାହେବ ଆଜି ଏଠାରେ ଥାଆନ୍ତେ, ତେବେ ସେ ଆଦୌ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିନଥାନ୍ତେ । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଥିବା ଚିଠିରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସେ (ବାଲାସାହେବ) ଆଜି ଏଠାରେ ନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଅଛନ୍ତି । ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ତୁମଠାରେ ଦେଖୁ, ଆମେ ତୁମ ଉପରେ ଭରସା କରୁ । ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ତୁମେ ଏବଂ ମୋ ପରିବାର ସହିତ ଅନ୍ୟାୟ ହେବାକୁ ଦେବ ନାହିଁ । ଜଣେ ମରାଠୀ ଭାବରେ, ମୁଁ ନ୍ୟାୟର ଆଶା ସହିତ ତୁମକୁ ଦେଖେ । ମୁଁ ତୁମକୁ ନ୍ୟାୟ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି।

   Related Posts