Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୭୦୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ବିରାଟ ବାହିନୀ ଚିତ୍‌ପଟାଙ୍ଗ, ଭାରତକୁ ୫୧ ରନରେ ହରାଇ ସିରିଜ୍ ହାତେଇଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||

୬୦ ଅଣ୍ଡାରେ ସେଫ୍ ତିଆରି କଲେ ବିଶାଳ ଅମଲେଟ୍: ରେସିପି ପୋଷ୍ଟ କରୁ କରୁ ହେଲା ଭାଇରାଲ୍

27/10/2020 at 7:09 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୧୦ : ରୋଷେଇ ସୌଖିନ ଲୋକେ ସବୁବେଳେ ନୂଆ ନୂଆ ରେସିପି ଟ୍ରାଏ କରିଥାନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ନୂଆ ନୂଆ ରୋଷେଇ ମାଧ୍ୟମରେ ଏମାନେ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ପାକ କଳାରେ ଆକର୍ଷିତ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏମିତି ଏକ ରେସିପି ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ୬୦ଟି ଅଣ୍ଡାରେ ତିଆରି ହୋଇଥିବା ବିଶାଳ ଅମଲେଟର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଜଣେ କୋରିୟାନ୍ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ ଫୁଡ୍ ଭେଣ୍ଡର୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଅମଲେଟ ତିଆରି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ବିଶାଳ ଅମଲେଟ ରେସିପି ସେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ପୋଷ୍ଟ କରୁ କରୁ ଭିଡିଓ ନିଆଁ ଭଳି ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ୟୁଜର୍ସ ମଧ୍ୟ ସେଫଙ୍କ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ, ସେଫ ଏକ ବଡ ବାସନରେ ୬୦ଟି ଅଣ୍ଡା ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି। ଏହାପରେ ଲୁଣ ପକାଇ ଭଲ ଭାବେ ଫେଣ୍ଟିଛନ୍ତି। ଏହାପରେ ସେଥିରେ କଟା ପିଆଜ, ଧନିଆ ପତ୍ର, କୋରା ଗାଜର ଓ ମାଂସ ଟୁକୁଡା ପକାଇଛନ୍ତି। ଏହାପରେ ଏକ ଫ୍ଲାଟ୍ ତାୱାରେ ଅମଲେଟର ଅନେକ ପରସ୍ତ ପକାଇଛନ୍ତି। ପରେ ସେ ଏହାକୁ ଏକ ବଡ ବ୍ରେକରେ ରୋଲ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଭିଡିଓର ସବୁଠାରୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପାର୍ଟ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଅମଲେଟକୁ ସ୍ଲାଇସରେ କାଟିଥାନ୍ତି। କାଟିବା ପରେ ଅମଲେଟର ସବୁ ଲେୟର ବା ପରସ୍ତ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ନଜର ଆସୁଛି। ଏହାପରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ଲାଇସକୁ ଏକ କଣ୍ଟେନରରେ ପ୍ୟାକ କରି ଏକ ଝରକା ସେଲ୍ଫରେ ରଖିଦିଅନ୍ତି।

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚାନେଲ୍ ‘ୟମ୍ମି ବଏ’ରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ କ୍ୟାପସନ୍ ଦିଆଯାଇଛି “Street food in depth and not boring!” ଚାନେଲ୍ ଅମଲେଟ୍ ରୋଲର ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛି ଯାହା KRW 2,000 (USD 1.7) ରଖାଯାଇଛି। ଯେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଅମଲେଟ୍ ତିଆରି କରାଯାଇଛି ସେହି ସ୍ଥାନର ମଧ୍ୟ ଖୁଲାସା କରାଯାଇଛି (Pyeongtaek Tongbok Market Gyeonggi-do Korea)। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧୭ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି ଓ ୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି।

   Related Posts