ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା, କଳିଙ୍ଗା ଘାଟି ଦେଇ ଯିବନାହିଁ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍‌
  • ||
  • କେଦାରନାଥ ଯାତ୍ରାରେ ବାଧକ ସାଜିଛି ତୁଷାରପାତ, ବାରମ୍ବାର ଫସୁଛନ୍ତି ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୧୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଲୁଟ୍‌
  • ||
  • ପୁରୀ : ବୁଧବାର ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି, ୪ ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ରହିବ ଦର୍ଶନ
  • ||

କୋଲକାତାରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ: ଜଣେ ମୃତ ୯ ଗୁରୁତର

2/10/2018 at 6:23 PM

କୋଲକାତା ୨/୧୦ : କୋଲକାତାର ଜନଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣ ନଗରବଜାର ଅଂଚଳରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣାରେ ଜଣେ ୮ବର୍ଷର ବାଳକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଅନ୍ୟ ଜଣ ଏଥିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ନଗରବଜାର ଅଂଚଳ କୋଲକାତା ବିମାନ ବନ୍ଦରଠାରୁ ୨ କି:ମି: ଦୂରରେ  |  ୪ ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ କୋଠା ପାଖରେ ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା | ମୃତ ବାଳକଙ୍କ ନାଁ ବିଭବ ଘୋଷ | ତାଙ୍କୁ ସଂଗେ ସାଙ୍ଗ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଏକ ବ୍ୟାଗ ସହ ଆଉ କିଛି ଜିନିଷ ଜବତ କରି ଫୋରେନସିକ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଲ୍ୟାବକୁ ପଠାଇଛି | ତେବେ ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଥିବା କହିଛି ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବିସ୍ଫୋରଣ କାଜିପଡା ନଗରବଜାର ସ୍ଥିତ ପଂଚୁ ରାୟଙ୍କ ଅଫିସ ଆଗରେ ହୋଇଥିଲା | ପଂଚୁ ରାୟ ଦକ୍ଷିଣ ଦମଦମର ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟିର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅଛନ୍ତି | ତଦନ୍ତ ଆଧାରରେ ବିସ୍ଫୋରଣ କ୍ରୁଡ଼ ବୋମା ଯୋଗୁଁ ହୋଇଥିବା ପୋଲିସ ପ୍ରକାଶ କରିଛି |

ତେବେ ମ୍ୟୁନିସିପାଲ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଂଚୁ ରାୟ ସିଧାସଳଖ ବିଜେପି ଆଡକୁ ଆକ୍ଷେପ କରି କହିଛନ୍ତି, ବିସ୍ଫୋରଣ ତାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କରାଯାଇଥିବା ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts