Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୫୩୨ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଅମ୍ପାୟରଙ୍କ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ଭଡକିଲେ ବିରାଟ, କଣ କହିଲେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ….

6/12/2021 at 11:19 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/୧୨: ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ଦମଦାର ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି ଭାରତ । ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡକୁ ୩୭୨ ରନରେ ହରାଇଛି ଭାରତ । ଏହାସହ ସିରିଜକୁ ୧-୦ରେ କବଜା କରିନେଇଛି ବିରାଟ ବାହିନୀ । ଗତକାଲି ଦ୍ୱିତୀୟ ଇଂନିସ ଖେଳ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଜୟ ନେଇ ଦମ ଦେଖାଉଥିଲା ଭାରତୀୟ ଦଳ । ତେବେ ଏହି ଇଂନିସରେ ଅମ୍ପାୟରଙ୍କ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

କେବଳ ଏଇ ଗୋଟିଏ ମ୍ୟାଚ୍ ନୁହେଁ ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ DRS କାରଣରୁ ଅମ୍ପାୟରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବଦଳାଇବାକୁ ପଡିଛି । ସେମିତି କାଲି ମ୍ୟାଚର ତୃତୀୟ ଦିନରେ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଅମ୍ପାୟରଙ୍କ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ । ପରେ ସେ ଅମ୍ପାୟରଙ୍କୁ କିଛି କଟାକ୍ଷ କରି କହୁଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲା । କୋହଲିଙ୍କ ଏହି କଟାକ୍ଷ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଯେଉଁଠାରେ ବିରାଟ ଅମ୍ପାୟରଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି, ‘ଆରେ ଏ କଣ କରୁଛ ତମେ’ । ଦୟାକରି ତମେ ମୋ ସ୍ଥାନକୁ ଆସି ଖେଳ, ମୁଁ ତମ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇ ଅମ୍ପେୟାରିଂ କରୁଛି । ସୂଚନା ଥାଉକି, କିଓ୍ୱି ଦଳର ବ୍ୟାଟର ଟ୍ରେଲର ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିଲେ ଓ ଅକ୍ଷର ପଟେଲ ବୋଲିଂ କରୁଥିଲେ । ତେବେ ଏଇ ସମୟରେ ୱିକେଟ୍ ରକ୍ଷକଙ୍କ ସାଇଟରେ କଟ୍ ହୋଇ ବଲଟି ବାଉଣ୍ଡରୀ ହୋଇଯାଏ । ତେବେ ଏହି ୪ ରନ ବାଏ ବଦଳରେ ଅମ୍ପେୟାର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ଖାତାରେ ଯୋଡି ଦିଅନ୍ତି ।

ଅମ୍ପାୟାର ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଯେ ବଲ୍ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ବ୍ୟାଟକୁ ଛୁଇଁ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିଛି । ତେବେ ଅମ୍ପାୟରଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ବିରାଟ ଭୁଲ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ । ସେ ଏଥିରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ସେ ଅମ୍ପାୟରଙ୍କୁ ପରିହାସ କରିବା ସହ ତାଚ୍ଛଲ୍ୟ କରି ଏମିତି କହିଥିଲେ । କୋହଲିଙ୍କ ଏହି କଥା ମାଇକରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା, ଯାହାକୁ ସମସ୍ତେ ଶୁଣିଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts