Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଣ୍ଡଳିରୁ ଭାସି ଯାଇଛି ହାତୀ, ଠାବ ହୋଇପାରିନି ଅବସ୍ଥିତି
  • ||
  • ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି, ଗୁରୁତରଙ୍କ ଆସୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଶୋଭାଯାତ୍ରା
  • ||
  • ଉଦଳା : ନିଜେ ବିଷ ପିଇ ଦୁଇ ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କୁ ପିଆଇଦେଲା, ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ଚାଲିଗଲା ମା’ର ଜୀବନ
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀରେ ବୋଟ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସମ୍ବାଦଦାତା ଅରିନ୍ଦମ୍ ଦାସଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ, ଗଜ ଉଦ୍ଧାର ଖବର ଆଣିବାକୁ ଓଡ୍ରାଫ୍ ଟିମ୍ ସହ ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରେ ଫସିଥିବା ହାତୀକୁ ଉଦ୍ଧାର ବେଳେ ଓଲଟିଲା ଓଡ୍ରାଫ୍ ବୋଟ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର କୋର୍ଟ ପରିସର ୩ଦିନ ସିଲ୍, ଜୁଡିସିଆଲ୍ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଆଇନଜୀବୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତା ଫଡନାଭୀସଙ୍କ ଶରଣରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ‘ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କର’
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||

ଅଗଷ୍ଟରେ କେଉଁ ରାଶିର ଚମକିବ ଭାଗ୍ୟ ? ଜାଣନ୍ତୁ ମାସିକ ରାଶିଫଳ

30/07/2021 at 8:30 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୩୦/୦୮ : ଇଂରାଜୀ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡରର ଅଷ୍ଟମ ମାସ ରବିବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ମାସରେ ଲୋକମାନେ ନୂତନ ଭବିଷ୍ୟତ ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ ସମ୍ଭାବନା ଖୋଜୁଛନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଆଧାରରେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ମାସରେ କ’ଣ ଘଟିବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ମେଷ: ଆପଣ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଢଙ୍ଗରେ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ମନୋରଞ୍ଜନ, ଆତିଥ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଏସବୁ ମହଙ୍ଗା ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ। ନିଜକୁ ଜାଣିବାର ପ୍ରକ୍ରିୟା, ନିଜ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଶକ୍ତି, ସାମର୍ଥ୍ୟକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବା ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ମାସଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। କାମକୁ ନେଇ କିଛି ସ୍ଥାନ ଭ୍ରମଣ କରିପାରନ୍ତି। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ।

ବୃଷ: ଧନ ଧାନ୍ୟରେ ସମୃଦ୍ଧ ହେବେ। ଆରାମ, ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଏବଂ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସମନ୍ୱୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିଶ୍ୱସନୀୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଅସୁବିଧା ଫେରି ଆସିବ। ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅଶାନ୍ତ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଆଦାନ-ପ୍ରଦାନ ଓ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ: ପୁରସ୍କାର ପାଇବେ, କାରଣ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ଯୋଗ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ପାର୍ଟୀ, ସାମାଜିକ ସମାବେଶ ଏବଂ ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବା ଶିଖିବେ। ଜୀବନରେ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା ଜାରି ରଖିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିବେ। ପରିବାର, ସମ୍ପର୍କୀୟ, ପିତାମାତାଙ୍କ ପ୍ରତି କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ପାଳନ କରିବେ। ପରିବାରରେ ସୁଖ-ଦୁଃଖ, ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠତାରେ ଛୋଟମୋଟ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ।

କର୍କଟ: ପିଲାମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ, ସଫଳତା, ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ବିକାଶରେ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବେ। ସୁଖର ଭାବନା ଏବଂ ସଠିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଭବ ହେବ। ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଆଦର୍ଶବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ। ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର, ବ୍ୟବସାୟ, ବୃତ୍ତିରେ ମଧ୍ୟ ଯଥେଷ୍ଟ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ସିଂହ: ପୂର୍ବ ନିୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ସମାପନ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ନେହ ସହ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଚାକିରି କିମ୍ବା ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ହଠାତ୍ ଭ୍ରମଣ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ପରିସ୍ଥିତି ବିବାଦୀୟ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା: ଦକ୍ଷତା ବିଷୟରେ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପରିଚୟ ଏବଂ ଅବସ୍ଥାନ ବିଷୟରେ ଅବଗତ ହେବେ। ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ବଢିବ କିନ୍ତୁ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ବଳରେ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଅନୁକୂଳ କରିପାରିବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରୁ ଦୁରେଇ ରହିବ ଆବଶ୍ୟକ।

ତୁଳା: ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଏକ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ଆଡକୁ ଗତି କରୁଛି। ଭଲ ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ। ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରହିବ ଏବଂ ଈଶ୍ୱରଙ୍କ କୃପାରେ ସବୁ କାମ ଭଲ ହେବ।

ବିଛା: ଆପଣ ଶାନ୍ତ, ସନ୍ତୁଳିତ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ। ଲୋକଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ ଏବଂ ମନାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ଉପାୟ ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ। ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ସାମାଜିକ ସର୍କଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ଧନୁ: ଚାକିରୀରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ କିମ୍ବା ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। କୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭରେ ହଠାତ୍ ବାଧାବିଘ୍ନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। କୌଣସି ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ। ଜୀବନକୁ ମନ ଭାରି ଉପଭୋଗ କରିବେ। ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

ମକର: କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଏବଂ ଠୋସ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆବଶ୍ୟକ। ବସ୍ତୁ ଜଗତର ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରିବେ। ଯେକୌଣସି କାମରେ ହେଉ ଭାବି ଚିନ୍ତି ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତୁ। ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ନିଜ ଏବଂ ପରିବାର ପାଇଁ ସପିଂ, ପୋଷାକ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ଇତ୍ୟାଦି କିଣିପାରନ୍ତି। ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଅଛି।

କୁମ୍ଭ: ପୁଣି ଥରେ ବସ୍ତୁ ଜଗତ ଆପଣଙ୍କୁ ଡାକିବ। କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ନିଜ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ। କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ନିଜଠାରୁ ଅଲଗା କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେନାହିଁ। ଭଲ କାମ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ।

ମୀନ: ପିଲା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତା ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ସମୟ ଦେବେ। କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ଫୋକସ୍ କରିବେ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଚାକିରୀ ବଦଳାଇବାକୁ କିମ୍ବା ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଯତ୍ନର ସହ କରନ୍ତୁ। ପଡ଼ୋଶୀ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବେ।

   Related Posts