Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କପିଳାଶ ଜାଗର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ କଟକଣା, ଜିଲ୍ଲା ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ମନା, ଜିଲ୍ଲାବାସୀଙ୍କ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ବସ୍ ଭଡା, ସାଧାରଣ ଓ ଏକ୍ସପ୍ରେସ କିଲୋମିଟର ପିଛା ୫ପଇସା, ଡିଲକ୍ସ ଓ ଏସି ଡିଲକ୍ସ ୧୦ପଇସା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ବସ୍, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ବାରହା ଆକ୍ରମଣରେ ୭ ଆହତ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଶିଶୁପାଳ ହୋଇ ଫେରିଲା ବର, ଅଧାରୁ ବନ୍ଦ ହେଲା ବାଲ୍ୟ ବିବାହ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ସରିଯାଉଛି ଟୋକନ ଅବଧି, ମଣ୍ଡିରୁ ଉଠୁନି ଧାନ, ପ୍ରତିବାଦରେ ଚାଷୀଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଅଷ୍ଟପ୍ରହରୀ ଚାନ୍ଦା ପାଇଁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଅଭିଯୋଗ, ଥାନାରେ ଏତଲା
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ନୀଳଗିରି ସହରରେ ବୁଲୁଛି ଭାଲୁ, ଲୋକେ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଛାତ୍ରଙ୍କ ନାଁରେ ଜିଏସଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ୩୮କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ନେଇ ନୋଟିସ୍
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଥାନାଠାରୁ ୧ କି.ମି. ଦୂରରେ ଚାଲିଥିଲା ବେଆଇନ ବିଦେଶୀ ମଦ ବିକ୍ରି, ଚଢାଉ କରି ନଷ୍ଟ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହିଁକି ବାହା ହୋଇନାହାନ୍ତି ଏକତା କପୁର ? ଜନ୍ମଦିନରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନରେ ଏହା ସବୁଠାରୁ ବଡ ପ୍ରଶ୍ନ

7/06/2020 at 5:23 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୭/୦୬ : ଆଜି ଟିଭି କ୍ୱିନ ଏକତା କପୁରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ | ଛୋଟ ପରଦା ଓ ବଡ ପରଦା ପରେ ଏବେ ଏକତା ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଧମାକା କରୁଛନ୍ତି | ଏକତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣନ୍ତୁ କିଛି ଅଜଣା କଥା | ୪୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଏକତା ଏବେ ଯାଏଁ ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି | ତେବେ ସେ କାହିଁକି ଏବେ ଯାଏଁ ବାହା ହୋଇନାହାନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ |

ଏକତା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଯେତେବେଳେ ଛୋଟ ଥିଲେ ଶୀଘ୍ର ନାହଁ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ସେ ୨୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ନାହଁ ହେବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବୟସ ୧୭ ବର୍ଷ ଥିଲା | ୟାଙ୍କ ବାପା ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସେତେବେଳେ ଏକତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, କାମ କର ନହେଲେ ବାହା ହେଇଯାଅ | କିନ୍ତୁ ଏକତା କାମ କରନ୍ତୁ ବୋଲି ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଚାହୁଁଥିଲେ | ବାପାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଏକତା କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ସେ କାମରେ ଏତେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଗଲେ ଯେ ବାହାଘର କଥା ତାଙ୍କ ମନରୁ ବାହାରିଗଲା | ସେଥିପାଇଁ ସେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାହା ହୋଇପାରି ନାହାନ୍ତି |

ଏକତା ଜ୍ୟୋତିଶାସ୍ତ୍ର ଓ ଅଙ୍କଶାସ୍ତ୍ରରେ ବହୁତ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି | ସେ ହାତରେ ଯେତିକି ମୁଦି ଧାରଣ କରିଛନ୍ତି ତାହା ପ୍ରମାଣ କରେ ସେ ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ରରେ କେତେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି | ସେ ନିଜର ଅଧିକାଂଶ ଶୋ’ର ଇଭେଣ୍ଟରେ କଳା ଡ୍ରେସ କିମ୍ବା କଳା ସ୍ୟାଣ୍ଡଲ ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ଫିଲ୍ମ ଓ ସିରିଏଲର ଟାଇଟଲ ମଧ୍ୟ କ ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ସେ ସବୁ ସିରିଏଲ ଓ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ କ ଅକ୍ଷରରେ ରଖିଥାନ୍ତି | ଏକତା କପୁର ସେରୋଗେସି ଜରିଆରେ ମା ହୋଇଥିଲେ | ତାଙ୍କ ପୁଅ ନାଁ ରବି କପୁର | ସିଙ୍ଗଲ ମଦର ହେବାପରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି |

   Related Posts