Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ପରେ ଫିଲ୍ମ ‘Kuch Kuch Hota Hai’,କୁ ନେଇ ଉଠିଲା ବିବାଦ, ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଦେଲେ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ

26/11/2021 at 12:10 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୧୧: ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ, ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏବଂ କାଜୋଲ ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମ ‘କୁଛ କୁଛ ହୋତା ହୈ’ ଆଜି ବି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରିୟ। ଏହାକୁ କରଣ ଜୋହର ଲେଖିଥିଲେ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ, ଯାହାକି ଏକ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ହୋଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ପରେ, ଏହା ବିବାଦ ମଧ୍ୟକୁ ଆସିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଉପରେ ସେକ୍ସିଜ୍‌ମ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ତେଣୁ ଶୋ’ର ଷ୍ଟାର୍ କାଷ୍ଟକୁ ଏହାର ପ୍ରତିରକ୍ଷାରେ କହିବାକୁ ପଡୁଛି। ବିବାଦ ପରେ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଏହା ଉପରେ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଗତ କିଛିବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକମାନେ ଫିଲ୍ମ ‘କୁଛ କୁଛ ହୋତା ହୈ’କୁ ନେଇ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି ଯେ କାହାଣୀରେ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଭୂମିକା ଯଥା ରାହୁଲ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉତ୍ସାହଜନକ ଥିଲା । ଏବେ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ କହିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ବସ୍ତୁ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଏବଂ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ସେକ୍ସିଜ୍‌ମ ଉପରେ ଆଧାରିତ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଏ ବିଷୟରେ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଟିନା ଜଣେ ଦୟାଳୁ ମଣିଷ ଥିଲା, ଯାହାକୁ ପାଇବା ରାହୁଲ ପାଇଁ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା। ତେଣୁ ସେଥିରେ ଟିନାକୁ ନେଇ ଅଧିକ ଉତ୍ସାହ ଥିଲା। ପ୍ରକୃତ କଥା ହେଉଛି ସେ ଲଣ୍ଡନରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବାବେଳେ କଲେଜରେ ‘ଓମ୍ ଜୟ ଜଗଦୀଶ ହରେ’ ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ। ତେଣୁ ରାହୁଲ ଟିନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥିଲା।

ଫିଲ୍ମ ଉପରେ ସେକ୍ସିଜ୍‌ମର ଅଭିଯୋଗକୁ ନେଇ ରାନୀ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ କହିବି ନାହିଁ ଯେ ସେ ଟମବଏ ଭଳି ଦେଖାଯାଉଥିବା ଅଞ୍ଜଲି ପଛରେ ଯିବା ବଦଳରେ ଏକ ଏପରି ଝିଅ ପଛରେ ଗଲା ଯିଏକି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଥିଲେ। ମୁଁ କହିବି ଯେ ଟିନାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଏତେ ଗଭୀରତା ଥିଲା ଯେ ରାହୁଲଙ୍କ ପରି ଜଣେ ପୁଅ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲା। ଶେଷରେ, ଟିନା ହିଁ କେବଳ ରାହୁଲ ଏବଂ ଅଞ୍ଜଲିଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ବୁଝନ୍ତି।  ଟିନା ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିବା ଝିଅ ହେବା ସହିତ ତାଙ୍କ ଭିତରେ ବହୁତ ଗଭୀରତା ମଧ୍ୟ ଥିଲେ।

   Related Posts