Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ଏବେ ନୁହେଁ ୨ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଆସିଥିଲା କରୋନା, ହରଭଜନ ବଖାଣିଲେ ରହସ୍ୟ

28/03/2020 at 3:27 PM

କାନପୁର ୨୮।୩: ଚୀନରୁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ବରେ ବ୍ୟାପିଥିବା କରୋନା ଭାଇରସ୍ କୁ ନେଇ ଅନେକ ଲୋକ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଏକ ଚୀନ୍ ଭାଇରସ୍ । ତେବେ ବିଶ୍ବ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସଂଗଠନ (WHO) ଏହା ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି ଯେ, କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଦେଶ କିମ୍ବା ଧର୍ମରୁ ଭାଇରସ୍ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇନଥାଏ । କେତେକ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଭାଇରସ୍ କୁ ଲ୍ୟାବରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିବା ଖବରକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ଏହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ହରଭଜନ ସିଂ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ବିଟ୍ କରି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି, କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଯାଇଥିଲା ।

ମାଇଁ ସିକ୍ରେଟ୍ ଟେରିୟସ୍ ନାମକ ଏକ କୋରିଆନ୍ ସିରିଜ୍ ୨୦୧୮ରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ପ୍ରକୋପର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଥିଲା ​​| ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ସିରିଜର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁଳ ଭାବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଲୋକମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଏଥିରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ହରଭଜନ ସିଂ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ଭଜି ଟ୍ବିଟରରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ଯେ, କରୋନା ଭାଇରସ୍ ର ଯୋଜନା ପୂର୍ବରୁ ଥିଲା କି ? ସେ ଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି, ଏହା ପାଗଳପଣ | ଯଦି ଆପଣ ଘରେ ଅଛନ୍ତି, ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସକୁ ଯାଆନ୍ତୁ, ମାଇଁ ସିକ୍ରେଟ୍ ଟେରସ୍ ଟାଇପ୍ କରନ୍ତୁ, ଏହାର ପ୍ରଥମ ସିରିଜ୍ ର ଦଶମ ଏପିସୋଡ ଦେଖନ୍ତୁ ଏବଂ ୫୩ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଆନ୍ତୁ |
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏହା ୨୦୧୮ରେ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ଏବେ ୨୦୨୦ | ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ, କଣ ଏହା ଯୋଜନା ଅଟେ କି ?

   Related Posts