Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଏକ ଇନିଂସ୍‌ ଓ ୨୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ଅହମଦାବାଦ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ଭାରତ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍‌ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲେ ହେବିଓ୍ବେଟ୍ ନେତା ପ୍ରତାପ ଧଳ
  • ||
  • ମାଥିଲି : କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମା’ ଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀର ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ହାଣିଲେ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରିଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ନାଳରେ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସୋର : କେନାଲରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ, ୩ଦିନ ପରେ ଗୁଜୁରାଟରୁ ଫେରିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ପୀଠରେ ରାତି ୧୦ଟାରେ ଉଠିବ ମହାଦୀପ, ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପାଳନ ହେବ କୋଭିଡ୍ କଟକଣା
  • ||

ଏହି ବ୍ରେସ୍‌ଲେଟ୍‌କୁ ଦେହରୁ ଅଲଗା କରନ୍ତିନି ସଲମାନ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ପୁରା ରହସ୍ୟ

5/01/2020 at 10:00 PM

ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଆଜି କିଏ ବା ନଜାଣେ। ଭାରତୀୟ ସିନେମା ଉଦ୍ୟୋଗର ସବୁଠୁ ସଫଳତମ କଳାକାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଲମାନ ଅନ୍ୟତମ। ତେବେ ସଲମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଯେଉଁମାନେ ରିତିମତ ଦେଖୁଥିବେ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଝୁଲୁଥିବା ନିଳରଙ୍ଗର ପଥର ଲଗା ବ୍ରେସ୍‌ଲେଟ୍‌ ସହ ବି ପରିଚିତ ଥିବେ। ତେବେ ଜାଣନ୍ତିକି ସଲମାନଙ୍କୁ ବ୍ରେସଲେଟ୍‌ କିଏ ଦେଇଛନ୍ତି ଓ କେତେ ତାର ମୂଲ୍ୟ। ଯଦି ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ସଲମାନ ହାତରେ ରୂପାର ଶିକୁଳିରେ ଏହି ନିଳ ରଙ୍ଗର ପଥରକୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ସେ ଦେହରୁ ନିମିଷେ ବି ପୃଥକ ହେବାକୁ ଦେଉନାହାନ୍ତି। ଏଣୁ ଏହା କୌଣସି ଷ୍ଟାଇଲିସ ବ୍ରେସ୍‌ଲେଟ୍‌ ନୁହେଁ ବୋଲି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଯିବେଣି। ଏହା ଏକ ଗ୍ରହରତ୍ନ ଖଚିତ ବ୍ରେସଲେଟ୍‌ ଯାହକୁ ତାଙ୍କ ପିତା ତାଙ୍କୁ ଶୁଭକାମନାରେ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। ଯାହା ଏବେ ତାଙ୍କ ସଫଳ କ୍ୟାରିୟରର ଚାବିକାଠି ପାଲଟିଛି।

ଏହା ଏକ ବିଶେଷ ଧରଣର ରତ୍ନପଥର ଓ ଭାରତରେ ମିଳେନା। କେବଳ ଏହି ରତ୍ନ ପଥର ଯୋଗୁ ସଲମାନ ସବୁପ୍ରକାର ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ସଫଳତାର ସିଡି ଚଢିଚାଲିଛନ୍ତି। ବ୍ରେସ୍‌ଲେଟ୍‌ରେ ଲାଗିଥିବା ରତ୍ନ ପଥରଟି ହେଉଛି ଇମ୍ପୋର୍ଟେଡ ଫିରୋଜା ଷ୍ଟୋନ। ୧.୭୫ ମିଲିମିଟର ଚୌଡାର ୧୦୦ ଗ୍ରାମ ଓଜନ ରୂପା ବ୍ରେସ୍‌ଲେଟ୍‌ରେ ସଲମାନ ତାକୁ ଦେହ ସହ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ହେଉ କି ସାର୍ବଜନିକ ଜୀବନ ସବୁଠି ଏବେ ରାଜ କରୁଛି ସଲମାନଙ୍କ ଏହି ବ୍ରେସ୍‌ଲେଟ୍। ଯାହାକୁ ତାଙ୍କ ଲାଗି ଲକି ଚାର୍ମବି କୁହାଯାଇପାରେ।

ଏହି ବ୍ରେସଲେଟ ମୂଲ୍ୟବାନ ହୋଇଥାଇପାରେ ବୋଲି ଆପଣ ଭାବୁଥାଇପାରନ୍ତି। ହେଲେ ଆପଣ ଯେତିକି ମୂଲ୍ୟବାନ ଭାବୁଛନ୍ତି ତାହା ସେତିକି ମୂଲ୍ୟବାନ ନୁହେଁ ଏହାର ଦାମ ୫୦ରୁ ୬୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ। ସଲମାନ କେବଳ ଏହି ଗୋଟିଏ ଆଭୂଷଣ ପିନ୍ଧୁଥିବା ବେଳେ ତାହାବି ମାତ୍ର ଏତିକି ମୂଲ୍ୟର ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଥିବେ ନିଶ୍ଚିତ। ହେଲେ ଗତ ୨୦୧୯ରେ ତାଙ୍କର ଆୟ ଦେଖିଲେ ଜାଣିଯିବେ ତାଙ୍କ ବ୍ରେସ୍‌ଲେଟ୍‌ର ମୂଲ୍ୟ କେତେ। ଗତବର୍ଷ ଆୟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କ୍ୟାପ୍ଟେନଙ୍କ ଠିକ୍ ପଛରେ ରହିଛନ୍ତି ସଲମାନ।

   Related Posts