Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ସରିବ ରିୟଲିଟି ସୋ Big Boss 13, ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ ରହିଛି ପୁରସ୍କାର ରାଶି

15/02/2020 at 7:35 PM

ପପୁଲାର ଟେଲିଭିଜନ ରିୟଲିଟି ସୋ ବିଗବସ୍‌ର  ୧୩ତମ ସଂସ୍କରଣ ଶନିବାର ଛୋଟ ପରଦାରୁ ବିଦାୟ ନେବ। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟେଲିଭିଜନରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମଧ୍ୟରୁ ଏଥରର ସୋ ଥିଲା ସବୁଠୁ ବିବାଦୀୟ। ତେବେ ଫ୍ୟାନସ୍ ଓ ଦର୍ଶକ ପୁରା ସିଜିନର ମଜା ନେଇଛନ୍ତି। ଏବେ ବିଗବସ୍ ୧୩ ସମ୍ପର୍କିତ ଆଉ ଏକ ଖବର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ତାହା ହେଲା ସୋର ପୁରସ୍କାର ରାଶି। ଏଥର ପୁରସ୍କାର ରାଶି ୧ କୋଟି ହେବ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା। ତେବେ ତାହା କେତେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ଲାଟେଷ୍ଟ ଖବର ଅନୁସାରେ ଏହି ସିଜିନର ପୁରସ୍କାର ରାଶି ରହିଛି ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫ୍ୟାନ କ୍ଲବ ଦ୍ୱାରା ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଫଟୋରୁ ଏହା ଜଣାପଡିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଏହାର ପ୍ରାଇଜ୍ ମନି ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି। ଏଥିରୁ ପାରସ ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇ ବିଦା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବାକି ପ୍ରତିଭାଗୀଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ବଳକା ଅଛି ୪୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା। ଏଥିରେ ସଲମାନସୋର କ୍ରିଏଟିଭ ଟିମ୍ ସଦସ୍ୟ ସୁଧାଂଶୁ ଓ ମନସାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ପୁରସ୍କାର ଦେବେ ବୋଲି ମଜାରେ କହୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି।

ତେବେ ସୋର ଚୂଡାନ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଏବେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲ, ଅସୀମ ରିୟାଜ୍, ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ, ଆରତୀ ସିଂହ ଓ ଶହନାଜ ଗିଲ ଆଦି ଫିନାଲିଷ୍ଟମାନେ ଅଛନ୍ତି। ଖବରରୁ ଜାହା ଜଣାପଡୁଛି ରଶ୍ମୀ ଓ ଆରତୀଙ୍କ ଯାତ୍ରା ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ସମାପ୍ତ ହୋଇଯାଉଥିବାର ଶୁଣାଯାଉଛି। ପାରସ କିଛି ଅର୍ଥ ନେଇ ସୋ ଛାଡିସାରିଛନ୍ତି । ଏବେ ବାକି ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର।

   Related Posts