Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ନିଜ ଜୀବନକୁ ବାଜି ଲଗେଇ କସାଵର ଫଟୋ ଉଠେଇଥିବା ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କୁ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ? ଜାଣନ୍ତୁ ସେ କିଏ…

26/11/2018 at 1:39 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୧୧ : ୨୬/୧୧ ମୁମ୍ବାଇ ଆକ୍ରମଣକୁ ପୁରିଛି ୧୦ ବର୍ଷ | ତଥାପି ଲୋକଙ୍କ ମନରୁ ସେହିଦିନର ଦୃଶ୍ୟ ଉଦ୍ଭିଯାଇ ନାହିଁ | ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ନିହତ ହୋଇଥିଲେ ୧୬୬ ଜଣ ନିରୀହ ଜନତା | ୩୦୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ | ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଆତଙ୍କୀ ଅଜମଲ କସାଵକୁ ଜୀବନ୍ତ କାବୁ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ପୋଲିସ | ୨୦୧୨ ମସିହାରେ କସାଵକୁ ଫସି ଖୁଣ୍ଟରେ ଝୁଲାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା | କସାଵର ଆକ୍ରମଣ ବେଳର ଫଟୋ ଆଜି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି | ତେବେ କସାଵଙ୍କ ସେହି ଫଟୋ କିଏ ଉଠେଇଥିଲେ ଜାଣିବା |

୨୦୦୮ ମସିହା ନଭେମ୍ବର ୨୬ ଆକ୍ରମଣ ବେଳେ ସେବେଷ୍ଟୀଆନ ଡି’ସୌଜା ନାମକ ଜଣେ ଫଟୋଗ୍ରାଫର କସାଵ ଏବଂ ତାର ସାଥି ଆତଙ୍କୀ ଇଶମେଲ ଖାନର ଫଟୋ ନେବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ |

ପୋଲିସ ସହ ଫିରିଙ୍ଗ ବେଳେ ସେବେଷ୍ଟୀଆନ କସାଵର ଏହି ଫଟୋ ନେବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ | ମୁମ୍ବାଇର ଛତ୍ରପତି ଶିବାଜୀ ଟର୍ମିନାସ ଷ୍ଟେସନରେ ନିରୀହ ଲୋକଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚାଲିଥିବାବେଳେ ସେବେଷ୍ଟୀଆନ କସାଵର ଫଟୋ ଉଠାଇଥଲେ | ଏକ ଟ୍ରେନ ପଛପଟେ ଲୁଚି ନିଜ ଟେଲି ଫଟୋ ଲେନ୍ସ ଜରିଆରେ କସାଵର ଏହି ଫଟୋ ଉଠେଇଥିଲେ |

ସେବେଷ୍ଟୀଆନଙ୍କ ଅଫିସ ଛତ୍ରପତି ଶିବାଜୁ ଷ୍ଟେସନର ଠିକ ପଛପଟେ ଥିଲା | ଫାଇରିଂ ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ସେ ଷ୍ଟେସନକୁ ଦୌଡ଼ି ଆସିଥିଲେ | ନିଜ ଜୀବନକୁ ଖାତିର ନକରି କସାଵର ଫଟୋ ଉଠେଇଥିଲେ ସେବେଷ୍ଟୀଆନ ଯେଉଁଥିରେ କସାଵ ଏକେ୪୭ ଧରି ଗୁଳି କରୁଥିଲା | ତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ ସାରା ବିଶ୍ୱର ମିଡ଼ିଆ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲା |

   Related Posts