Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟ । କର୍ଣ୍ଣାଟକର ୨ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟରେ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ହଜିନି ମାନବିକତା, ପାଇଥିବା ସୁନା ଗହଣାକୁ ଫେରାଇଦେଲେ ଅଟୋ ଚାଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଅନୀଲ ପାଣ୍ଡି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୩ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଓ ଜଣେ ଆରଆଇ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାତ୍ୟା ଅପଡେଟ୍ : ୩ରୁ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା, ୪ରେ ପବନର ବେଗ ଛୁଇଁବ ୯୦ କି.ମି.
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ରାଜଧାନୀରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ, ଘୋଷଣା କଲେ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ୍‌ ସରକାର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ଜୁସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା : ADG କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କଲା ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ୩୦ ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଘାରିଛି ଓମିକ୍ରନ ବିପଦ : ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ! ସମୟ ମାଗିଲା ବିସିସିଆଇ
  • ||

ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ସମୟରେ କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ କିପରି ରହିବ ପ୍ରଭାବ ଜାଣନ୍ତୁ

10/06/2021 at 1:28 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୦୬: ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍ ଜୁନ୍ ୧୦ ରେ, ଚଳିତ ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ଲାଗୁଛି । ଏହି ପରାଗ ଭାରତରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ ନାହିଁ । ସେଥିଲାଗି ସୂତକ କାଳ ଏଥିପାଇଁ ମାନ୍ୟ ନୁହେଁ । କିନ୍ତୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ଆମ ରାଶି ଉପରେ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ କେଉଁ ରାଶିର ଉପରେ କିପରି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ।

PunjabKesari

ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗର ସମୟ ସୀମା:

ଜୁନ୍ ୧୦, ୨୦୨୧, ଅପରାହ୍ନ ୧:୨୪ ମିନିଟରୁ

ଜୁନ୍ ୧୦, ୨୦୨୧, ସନ୍ଧ୍ୟା ୬:୪୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ

ମେଷ ରାଶି

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଧନ ହାନିର ଯୋଗ ରହିଛି । ତେଣୁ ସେମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ପରାଗ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଥରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଏହି ଲୋକମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ସମୟରେ ବିଶେଷ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ୍ । ଧନ ହାନି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏଥି ସହିତ, ସେମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୀଘ୍ର କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ । ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭାବି ଚିନ୍ତି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଅନ୍ୟଥା, ସେମାନେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ।

କର୍କଟ:

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ । ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କାହାକୁ ସହଜରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ । ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଧନହାନୀ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ତେଣୁ ସେମାନେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେମାନେ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ହଟାଇ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଉଚିତ୍ ।

ବିଛା ରାଶି:

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଜୀବନ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ସେମାନେ ନିଜ ମନରେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଣିବା ଉଚିତ୍ । ନଚେତ୍ ଚାପ ସେମାନଙ୍କୁ ଘେରିପାରେ ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ, ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ । କାରବାର ଏବଂ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ।

ମକର ରାଶି:

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ । ଏଥିସହ, ସେମାନଙ୍କୁ ଧନ ହାନୀର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ । ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଏହି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ । ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆବଶ୍ୟକ । ପରିବାର ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ ।

ମୀନ ରାଶି:

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏଥି ସହିତ, ଏହି ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ପରିବାରର ସହାୟତା ମିଳିବ ।

   Related Posts