Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ରାନୁ ମଣ୍ଡଲଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ଗାଇବାକୁ ପ୍ରଥମ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିବା ହିମେଶ ରେଶମିଆଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି କେତେ ଜାଣନ୍ତୁ

31/08/2019 at 8:59 PM

ମୁମ୍ବାଇ: ଆଜିକାଲି ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ଖୋରାକ ପାଲଟିଥିବା ରାନୁ ମଣ୍ଡଲଙ୍କୁ ବଲିଉଡ୍ ରେ ପ୍ରଥମେ ଗୀତ ଗାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇ ହିମେଶ ରଶମିଆ ଏବେ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଭାବେ ବଲିଉଡରେ ଏକଦା କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ହିମେଶ ତାଙ୍କର ବିଶାଳ ହୃଦୟ ଲାଗି ବେଶ ପରିଚିତ। ତାଙ୍କର ବଲିଉଡ୍ କ୍ୟାରିୟରରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବେଶ୍ ଯୋଗଦାନ ରହିଛି। ତେବେ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଆସିଥିବା ହିମେଶ ଏଠାରେ ଅଭିନୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଏପରିକି ଚଳଚିତ୍ର ପ୍ରଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ସେମିତି ବଡ ସଫଳତା ମିଳିନଥିଲେ ହେଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତି କାୟମ କରିପାରିଛନ୍ତି।

ହିମେଶ ରାନୁଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ହ୍ୟାପୀ ହାର୍ଡି ଏଣ୍ଡ ହୀର’ ଫିଲ୍ମର ଏକ ଗୀତ ତେରିମେରି କାହାନୀ ଗାଇବା ଲାଗି ୬ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପାରିଶ୍ରମିକ ଅଫର କରିଛନ୍ତି। ଆଗକୁ ରାନୁଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ବଡ କଳାକାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବି ମିଳିବ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ହିମେଶଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ। ହିମେଶଙ୍କ ଜନ୍ମ ମୁମ୍ବାଇେରେ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ୪୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପିତା ବିପିନ ରେଶମିଆ ପେଷାରେ ଜଣେ ସଙ୍ଗୀତକାର। ପିତାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୁରଣ କରିବାକୁ ହିମେଶ ବଲିଉଡରେ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ।

ସଲମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ତେରେ ନାମ’ରେ ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ହିମେଶ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଏଚଆର ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜର୍ସ ନାମକ ଏକ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସରେ ସେ କାମ କରୁଥିଲେ। ହିମେଶଙ୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମ୍ପତ୍ତିର ପରିମାଣ ହିସାବ କଲେ ପ୍ରାୟ ୪ ମିଲିୟନ ଡଲାର ହେବ। ସେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରଥମ କମାଇ ସଙ୍ଗିତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ କରିଥିଲେ। ତା ପରେ କିଛି ପ୍ଲେବ୍ୟାକ୍  ଗୀତ ଓ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ବି ଏତେଟା ସଫଳ ହୋଇପାରିନାହାନ୍ତି। ହେଲେ ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କର ପାରିଶ୍ରମିକ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ରହିଛି।  

   Related Posts