Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ା : ହଳଦି ଗାଁରେ ପୁଣି ଥରେ ବାଘ ଆତଙ୍କ, ଭୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନରେ ହିନ୍ଦୁ ପରିବାରର ୫ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ! ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ମୋହନା : ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସର ଭୟଙ୍କର ରୂପ, ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ଏବେବି ଶିଶୁଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଛି ଚେଙ୍କ
  • ||
  • ଭିସୁଟର ୪୦ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ମାମଲା : କମ୍ପାନୀର ଦାବି-‘ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟରେ ତ୍ରୁଟି ନଥିଲା’
  • ||
  • ସୋନପୁର : ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ କଥା କଟାକଟିରୁ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ପୋଲିସକୁ ବାନ୍ଧିଲେ ଏବଂ ୨ଟି ଜିପ୍ ଜାଳିଦେଲେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ
  • ||

ପରସ୍ପରର ଛାଇ ଦେଖିଲେ ବି ରାଗନ୍ତି ଏହି ୯ଜଣ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର : ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ?

11/03/2020 at 1:48 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧/୩: ହଲିଉଡ ପରି ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତାରୁ ଶତୃତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ। ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ୯ଜଣ ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯେଉଁମାନେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ପରସ୍ପରକୁ ଘୃଣା କରନ୍ତି।

 ୧.ସଲମାନ ଏବଂ ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ : ୨୦୦୮ମସିହା ଯାଏଁ ସଲମାନ ଖାନ୍ ଏବଂ ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ପରସ୍ପରର ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ। ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ଖରାପ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଥିବାରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶତୃତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

୨. କରୀନା କପୁର ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା : କରୀନାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ।

୩.ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ : ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ। ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଦୀପିକା ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ।

୪. ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ ଏବଂ କାଟ୍ରିନା କୈଫ : କାଟ୍ରିନାଙ୍କ ପାଇଁ ରଣବୀର କପୁର ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଥିବାରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତିକ୍ତତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

୫.ବିପାଶା ବାସୁ ଏବଂ କରୀନା କପୁର : କୌଣସି କାରଣବଶତଃ କରୀନା କପୁର ‘ଅଜନବି’ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ବିପାଶା ବାସୁଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲେ। ସେହିଦିନଠୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତିକ୍ତତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

୬. କାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା : ଦୁହେଁ ବଲିଉଡରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବାପାଇଁ ପରସ୍ପରର ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦୀ ହୋଇଥିଲେ ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନଙ୍କଠାରେ ବନ୍ଧୁତ୍ବ କେବେବି ଦେଖାଯାଇନି।

୭. ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ଏବଂ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ : ଏକାଠି ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବାବେଳେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଝଗଡ଼ା ହେଉଥିଲା।

୮. ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏବଂ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ : ଅଭିଷେକ ଏବଂ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ କେବେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଆଉ ଆଗକୁ ବଢ଼ିପାରିନଥିଲା। ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ସେହିଦିନଠୁ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ରାଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇଥିଲା।


୯.ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀ : ଉଭୟେ ବଲିଉଡରେ ତିଷ୍ଠିବା ପାଇଁ ପରସ୍ପରର ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦୀ ହୋଇଥିଲେ ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନେ କେବେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିନଥିଲେ।

   Related Posts