Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେରଳରେ ଭୀଷଣ ବର୍ଷା: ୫ ଜିଲ୍ଲାରେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି, ଭୂସ୍ଖଳନରେ ଜଣେ ମୃତ, ୧୨ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସିଂହଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଆସୁଛି ସୁଧାର
  • ||
  • କାମେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୫୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବୀନ @ ୭୬, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ
  • ||
  • ୭୬ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ ନବୀନ, କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ପାଳିବେନି ଜନ୍ମଦିନ
  • ||
  • ଶାରଦୀୟ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଶେଷ, ଶନିବାର ଧରାପୃଷ୍ଠରୁ ବିଦାୟ ନେବେ ମା
  • ||
  • ହାଟରୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଘରେ ଛାଡିଦେବେ କହି ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଲେ ୮ ସଇତାନ
  • ||
  • କଟକ : କଟକରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ଆହତ
  • ||

ମା’ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଏବେ ଏକମାତ୍ର ପୁଅର ବି ଦୁନିଆ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ : ଜାଣନ୍ତୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଏ କିଏ ଅଛନ୍ତି

15/06/2020 at 10:25 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫/୦୬ : ଟିଭି ସିରିଏଲରୁ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରି ବଡ ପରଦାରେ ଦମଦାର ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ମାତ୍ର ୩୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଜଣାଇ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଚାଲିଗଲେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ | ରବିବାର ଦିନ ନିଜ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ରସି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତ | ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ସାରା ଦେଶରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବର ଶୁଣି ସାରା ଦେଶ ସ୍ତବ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି | କେହି ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରୁନାହାନ୍ତି ଯେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଏବେ ଯାଏଁ ଜଣାପଡିନାହିଁ | ବିହାର ପୁର୍ଣିଆରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘର | ପାଟଣାରେ ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷା ପୁରା କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ କଲେଜ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇରେ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ |

 

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ନିଜ ମାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | ସେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ବହୁତ ନିକଟତର ଥିଲେ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | ୧୮ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ୨୦୦୨ ମସିହାରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାଙ୍କ ନିଧନ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଦିଲ୍ଲୀକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ପରିବାର ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ନଗରରେ ରହୁଥିଲେ | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୋସାଇଲ ମିଡ଼ିଆରେ ମାଙ୍କ ନାଁରେ ଶେଷ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଥିଲେ |

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ବାପା ଜଣେ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀ | ଅବସର ପରେ ସେ ପୁଣିଥରେ ସିଲଲଇରୁ ପାଟଣା ରାଜୀବ ନଗର ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ରହୁଥିଲେ | ସେ ସେଠାରେ ଏକା ରହୁଥିଲେ |

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ୫ ଭଉଣୀ | ଜଣେ ଭଉଣୀ କୂଅରେ ପଡି ଯିବାରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା | ସେତେବେଳେ ସେ ୧୨ ବର୍ଷ ବୟସର ଥିଲେ | ୫ ଭଉଣୀରେ ସେ ଜଣେ ଭାଇ ଥିଲେ | ଘରେ ସେ ସବୁଠାରୁ ଗେଲ୍ହା ଥିଲେ |

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଫିସରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭିଣୋଇ ଓପି ସିଂହ ହରିୟାଣା କ୍ୟାଡରର ଆଇପିଏସ ଅଫିସର | ଏଡିଜିପି ଓପି ସିଂହ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ନିୟୋଜିତ | ୧୯୯୫ ମସିହାରେ ବିହାର ଯମୁଇ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନୁମର ଗାଁରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀଙ୍କ ବାହାଘର ଆଇପିଏସ ଓପି ସିଂହଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା | ଛୁଟି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ନୁମର ଗାଁକୁ ଯାଆନ୍ତି |

 

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ିବା ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ନିଁତୁ ସିଂହ ତାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଥିଲେ | ରବିବାର ଦିନ ଭାଇର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବର ଶୁଣି ପ୍ରଥମେ ସେ ହିଁ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ |

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ଆଉ ଜଣେ ଭଉଣୀ ଶ୍ଵେତା ସିଂହ ବିଦେଶରେ ରୁହନ୍ତି | ଆଉ ଜଣେ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସିଂହ ଭାରତରେ ରୁହନ୍ତି |

   Related Posts