Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ମା’ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଏବେ ଏକମାତ୍ର ପୁଅର ବି ଦୁନିଆ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ : ଜାଣନ୍ତୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଏ କିଏ ଅଛନ୍ତି

15/06/2020 at 10:25 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫/୦୬ : ଟିଭି ସିରିଏଲରୁ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରି ବଡ ପରଦାରେ ଦମଦାର ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ମାତ୍ର ୩୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଜଣାଇ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଚାଲିଗଲେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ | ରବିବାର ଦିନ ନିଜ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ରସି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତ | ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ସାରା ଦେଶରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବର ଶୁଣି ସାରା ଦେଶ ସ୍ତବ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି | କେହି ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରୁନାହାନ୍ତି ଯେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଏବେ ଯାଏଁ ଜଣାପଡିନାହିଁ | ବିହାର ପୁର୍ଣିଆରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘର | ପାଟଣାରେ ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷା ପୁରା କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ କଲେଜ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇରେ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ |

 

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ନିଜ ମାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | ସେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ବହୁତ ନିକଟତର ଥିଲେ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | ୧୮ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ୨୦୦୨ ମସିହାରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାଙ୍କ ନିଧନ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଦିଲ୍ଲୀକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ପରିବାର ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ନଗରରେ ରହୁଥିଲେ | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୋସାଇଲ ମିଡ଼ିଆରେ ମାଙ୍କ ନାଁରେ ଶେଷ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଥିଲେ |

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ବାପା ଜଣେ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀ | ଅବସର ପରେ ସେ ପୁଣିଥରେ ସିଲଲଇରୁ ପାଟଣା ରାଜୀବ ନଗର ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ରହୁଥିଲେ | ସେ ସେଠାରେ ଏକା ରହୁଥିଲେ |

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ୫ ଭଉଣୀ | ଜଣେ ଭଉଣୀ କୂଅରେ ପଡି ଯିବାରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା | ସେତେବେଳେ ସେ ୧୨ ବର୍ଷ ବୟସର ଥିଲେ | ୫ ଭଉଣୀରେ ସେ ଜଣେ ଭାଇ ଥିଲେ | ଘରେ ସେ ସବୁଠାରୁ ଗେଲ୍ହା ଥିଲେ |

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଫିସରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭିଣୋଇ ଓପି ସିଂହ ହରିୟାଣା କ୍ୟାଡରର ଆଇପିଏସ ଅଫିସର | ଏଡିଜିପି ଓପି ସିଂହ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ନିୟୋଜିତ | ୧୯୯୫ ମସିହାରେ ବିହାର ଯମୁଇ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନୁମର ଗାଁରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀଙ୍କ ବାହାଘର ଆଇପିଏସ ଓପି ସିଂହଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା | ଛୁଟି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ନୁମର ଗାଁକୁ ଯାଆନ୍ତି |

 

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ିବା ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ନିଁତୁ ସିଂହ ତାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଥିଲେ | ରବିବାର ଦିନ ଭାଇର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବର ଶୁଣି ପ୍ରଥମେ ସେ ହିଁ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ |

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ଆଉ ଜଣେ ଭଉଣୀ ଶ୍ଵେତା ସିଂହ ବିଦେଶରେ ରୁହନ୍ତି | ଆଉ ଜଣେ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସିଂହ ଭାରତରେ ରୁହନ୍ତି |

   Related Posts