Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

୪ଥର ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ‘ହିନା’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜେବା, ଜାଭେଦ ଜାଫ୍ରି ଓ ଅଦନାନ ସାମୀଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ

8/06/2021 at 10:40 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୮/୦୬ : କୌଣସି ଅଭିନେତା ୪ ଥର ବିବାହ କରିଥିବା ତ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିଥିବେ । କିନ୍ତୁ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ୪ଥର ବିବାହ କରିଥିବା ଶୁଣିନଥିବେ । ଏମିତି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ୪ଥର ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଲେ ଜେବା ବଖତିଆର (Zeba Bakhtiar) । ସେ ପାକିସ୍ତାନର ଜଣାଶୁଣା ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ଓ ଫିଲ୍ମ କଳାକାର ।

ଜେବା ବଖତିଆର ବଲିଉଡରେ ରାଜ କପୁରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ହିନା’ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ୧୯୯୧ ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା । ଫିଲ୍ମ ସୁପରହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା । ଫିଲ୍ମଟି ଜେବା ବଖତିଆରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତାକୁ ଶୀର୍ଷରେ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲା ।

ଜେବା ବଖତିଆରଙ୍କ ପିତା ପାକିସ୍ତାନର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ମା’ ହଙ୍ଗେରୀର । ଜେବା ବଖତିଆରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବିବାହ ପାକିସ୍ତାନରେ ରହୁଥିବା ସଲମାନ ବଲ୍ଲିୟାନିଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଦିନ ଚାଲିନଥିଲା ଓ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ଜେବା ବଖତିଆର ଭାରତରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସେ ଅଭିନେତା ଜାଭେଦ ଜାଫ୍ରିଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଜାଭେଦଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ଓ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ଜେବା ବଖତିଆର ଅଦନାନ ସାମୀଙ୍କୁ ତୃତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଅଦନାନଙ୍କ ବାହାଘର ପରେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଅଦନାନଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିଲାନି ଓ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ସେ ପାକିସ୍ତାନରେ ସୋହେଲ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଜେବା ବଖତିଆର ଏବେ ପାକିସ୍ତାନରେ ହିଁ ରହୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts