Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ପ୍ରେମ ପାଇଁ ବିଳାସମୟ ଜୀବନ ଛାଡ଼ି ବସ୍ତିରେ ରହିବାକୁ ଆସିଯାଇଥିଲେ ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆୟେଶା : ଜାଣନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କ ଲଭଷ୍ଟୋରୀ

13/06/2020 at 4:12 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୬: ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଜଣାଶୁଣା ଷ୍ଟାର ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାଦୁରେ ଆଜି ବି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଫିଦା ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନ ଅନେକ କଷ୍ଟରେ ବିତିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପରେ ସେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାକୁ ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫଙ୍କ ଲଭଷ୍ଟୋରୀ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମି ଅଟେ। ଜ୍ୟାକି ଏବଂ ଆୟେଶାଙ୍କୁ Love at first Sight  ହୋଇଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଆୟେଶା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜ ଲକ୍ସରି ଲାଇଫ ଛାଡ଼ି ଛୋଟ ଘରେ ରହିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲେ।
ଜ୍ୟାକି ଯେତେବେଳେ ପ୍ରଥମ ଥର ଆୟେଶାଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ୧୩ବର୍ଷର ଥିଲେ। ସେ ସ୍କୁଲ୍ ୟୁନିଫର୍ମରେ ବସ୍‌ରେ ବସିଥିଲେ। ଜ୍ୟାକି କିଛି ନ ଭାବି ଆୟେଶାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ଜ୍ୟାକି ପ୍ରଥମ ନଜରରେ ଆୟେଶାଙ୍କ ଉପରେ ଫିଦା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ପରବର୍ତ୍ତୀ ଥର ସେମାନଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ଏକ ରେକର୍ଡ଼ ସପ୍‌ରେ ହୋଇଥିଲା। ଆୟେଶା କିଛି କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ,ଯେତେବେଳେ ଜ୍ୟାକି ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଆୟେଶା ଜାଣି ପାରିଥିଲେ ଯେ ସେ କେତେ ଭଲ। ଆୟେଶା ସେତେବେଳେ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଜ୍ୟାକିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ଏବଂ ଠିକ୍ ଏପରି ହିଁ ହୋଇଥିଲା।
ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରିବାବେଳେ ଜ୍ୟାକି ବସ୍ତିରେ ରହୁଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲରେ କଟୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ଆୟେଶାଙ୍କୁ ଖବର ମିଳିଥିଲା ଜ୍ୟାକିଙ୍କ ଜଣେ ଗାର୍ଲଫେଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି ଯିଏକି ଆମେରିକାରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସେଠାରୁ ଫେରିବା ପରେ ଜ୍ୟାକି ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୃତି ଦେଇଥିଲେ। ଏକଥା ଶୁଣି ଆୟେଶାଙ୍କୁ ଝଟକା ଲାଗିଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଏକ ଉପାୟ କରିଥିଲେ ଯାହା କାମ ଦେଇଥିଲା। ଆୟେଶା ଜ୍ୟାକିଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ଏକ ଚିଠି ଲେଖିଥିଲେ ଏବଂ ସେଥିରେ ସବୁ କଥା କହିଥିଲେ।
ଆୟେଶା ଏକ ଧନୀ ପରିବାରର ଥିଲେ ଏବଂ ସେ କେବେ ବି କୌଣସି ଜିନିଷରେ ତ୍ରୃଟି ଦେଖୁନଥିଲେ। ଜ୍ୟାକିଙ୍କ ପାଇଁ ସେ ନିଜ ଲକ୍ସରି ଲାଇଫ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ବିବାହରେ ଆୟେଶାଙ୍କ ମାଆ ଜମା ଖୁସି ନଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ବଜାୟ ରହିଛି ଏବଂ ସେମା​‌ନେ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି।

 

 

   Related Posts