Sunday, July 21, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କମ୍ପାନୀର ଅଫିସ୍ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର, ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪|୪: ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁସୁପରଷ୍ଟାର ସଂଘର୍ଷ କରିବାର ତ ଆପଣମାନେ ଶୁଣିଥିବେ । ଆଜି ଆମେ ଏଭଲି ଜଣେ କଳାକାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ଯିଏ ନିଜେ ଜଣେ କଳାକାର ତ ହୋଇପାରିଲେନାହିଁ ମାତ୍ର ବହୁ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ସୁପରଷ୍ଟାର କରିଛନ୍ତି । ଆମେ କହୁଛୁ ଜହର, ମର୍ଡର ୨ ଭଲି ସିନେମା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମୋହିତ ସୁରୀଙ୍କ କଥା । ଗତ ୧୧ତାରିଖ ଦିନ ମୋହିତ ସୁରି ୩୯ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ମୋହିତ ସୁରିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଯୁବବର୍ଗଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଠ କରିଥାଏ ।

ମୋହିତଙ୍କୁ ସହଜରେ ସଫଳତା ମିଳିନଥିଲା । ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଲମ୍ବା ସମୟ ଧରି ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଦିନ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ଟି-ସିରିଜ୍ କମ୍ପାନୀରେ କ୍ୟାସେଟ୍ ରଖାରଖି କାମ କରୁଥିଲେ । ମାତ୍ର ଆଜି ସେ ନିଜ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ପ୍ରତିଭା ବଳରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିସାରିଛନ୍ତି । ମୋହିତ ଆଓ୍ବାରପନ୍, ଆଶିକି-୨, କଲିୟୁଗ୍, ଏକ୍ ଭିଲେନ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇସାରିଛନ୍ତି ।

ମୋହିତ ସୁରୀଙ୍କ ମାଆ ହିନା ସୁରୀ ପିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ମୁକେଶ ଭଟ୍ଟ ଓ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ । ୩୭ବର୍ଷ ବୟସରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ମୋହିତଙ୍କ ବୟସ ୮ବର୍ଷ ଥିଲା । ମୋହିତ ନିଜେ ଏକଥା ସ୍ବୀକାର କରିସାରିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ବାପା କେବେ ବି ତାଙ୍କର ନିକଟର ନଥିଲେ । ସେ ମୋହିତଙ୍କ ଭଉଣୀ ସ୍ମାଇଲିଙ୍କର ଅଧିକ ନିକଟତର ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବାପା ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ସମୟ ନଦେଇ ତାଙ୍କ ଉଭଣୀ ସ୍ମାଇଲିଙ୍କୁ ଦେଉଥିଲେ । ମୋହିତ ୧୬ବର୍ଷ ବୟସରେ ହିଁ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ମୋହିତ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚାକିରୀ ଟି-ସିରିଜ୍ ଅଫିସ୍ ରେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ସେ ସେଠାରେ ଅଫିସ୍ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ । ସେ କ୍ୟାସେଟ୍ ନେବା ଆଣିବା କାମ କରୁଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଭାବେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବିକ୍ରମ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଉଭୟ ମିଶି ପ୍ରାୟ ୮ଟି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

ମୋହିତ ୨୦୦୫ରେ ଫିଲ୍ମ ଜହରରୁ ନିଜ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉଦିତା ଗୋସ୍ବାମୀଙ୍କ ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ ମୋହିତ । କେତେବର୍ଷ ଧରି ରିଲେସନସିପ୍ ରେ ରହିବା ପରେ ୨୦୧୩ ରେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି ।

248 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର