Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ମୁମ୍ବାଇରେ ଘର ନଥିବା କାରଣରୁ ଗ୍ୟାରେଜରେ ଶୋଉଥିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର : ଧରମ ପାଜିଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଜାଣିବା ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଖାସ୍ କଥା

8/12/2020 at 9:57 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୮/୧୨: ବଲିଉଡର ଦିଗ୍ଗଜ ଅଭିନେତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଆଜି ନିଜ ୮୫ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ବଲିଉଡର ହିମ୍ୟାନ୍ କୁହାଯାଉଥିବା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଜନ୍ମ ୧୯୩୫ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ୮ତାରିଖରେ ପଞ୍ଜାବର ନସରାଲିରେ ହୋଇଥିଲା। ସେ ନିଜ ଦମଦାର ଅଭିନୟ ଏବଂ ନିଜ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ରହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବଲିଉଡ ଯାତ୍ରା ଏତେ ସହଜ ନଥିଲା।

ରିୟଲିଟି ଟିଭି ଶୋ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲର ସିଜନ୍-୧୧ରେ ଯେତେବେଳେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଶୋ​‌ରେ ଏକ ଗେଷ୍ଟ୍ ଭାବେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ,ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ସଂଘର୍ଷ ଦିନ କଥା ମନେ ପକାଇଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଯେତେବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଖେ ରହିବାକୁ ଘର ନଥିଲା।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଘର ନ ଥିବା ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗ୍ୟାରେଜରେ ଶୋଇବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଖେ ରହିବାକୁ କୌଣସି ଠିକଣା ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ମନରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା।

ସେହି ସମୟରେ ସେ ପାର୍ଟ ଟାଇମ୍ ଚାକିରୀ ପାଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୨୦୦ଟଙ୍କା ମିଳୁଥିଲା। ସେ ସ୍କୁଲରେ ପଢ଼ୁଥିବାବେଳେ ସବୁବେଳେ ପୋଖରୀ ପାଖେ ବସି ନିଜ ଲକ୍ଷ୍ୟ ବିଷୟରେ ଭାବୁଥିଲେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପଞ୍ଜାବରେ ନିଜ ଘରେ ରହି ଫାର୍ମିଂ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ସବୁବେଳେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲଗାଇଥିବା ପରିବା ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts