Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : ଛିଡିଲାନି ଭାଗବଣ୍ଟା, ଦୁଇ ପିସ୍ ମାଂସ ପାଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଭଉଣୀ
  • ||
  • କଟକ : ରେଭେନ୍ସା ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟର ନୂତନ କୁଳପତି ହେଲେ ପ୍ରଫେସର ସଞ୍ଜୟ ନାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନାବାଳିକା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ଅପ୍ରେଲ ୫ରେ ଚୂଡାନ୍ତ ଶୁଣାଣି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୦୨୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମେ’ ରେ ହେବ କଂଗ୍ରେସର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ, ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି ବୈଠକ ପରେ ବଡ ଘୋଷଣା କଲା ଦଳ
  • ||
  • ହୁ ହୁ ହୋଇ ବଢୁଛି ତୈଳଦର, ମୁମ୍ବାଇରେ ୯୧ ଟଙ୍କା ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଦାମ୍
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ନିଆଁ ପୁଇଁବା ହେଲା କାଳ, ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଝଲସିବ ଅର୍କ କ୍ଷେତ୍ର : ନୂଆ ରୂପ ପାଇବ କୋଣାର୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମନ୍ଦିର, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମିଳିବ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ସୁବିଧା
  • ||
  • ଆଜି ବସୁଛି କଂଗ୍ରେସର ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି ବୈଠକ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନିର୍ବାଚନ ନେଇ ହେବ ଆଲୋଚନା !
  • ||
  • ଏଥର ନିଜ ସ୍କୁଲରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା, ୨ ଘଣ୍ଟାରେ ଲେଖିବାକୁ ପଡିବ ଉତ୍ତର
  • ||

ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବେ ବିକି କୌଶଲ୍ ଏବଂ କାଟ୍ରିନା କୈଫ : ଜାଣନ୍ତୁ କାହାର ସମ୍ପତ୍ତି ଅଧିକ

17/04/2020 at 7:22 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭/୪: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ବିକି କୌଶଲ୍ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରୁଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଦୁହେଁ ପ୍ରାୟତଃ ରାତ୍ରି ଭୋଜନରେ ପରସ୍ପର ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତି | ଈଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପୀରାମଲ୍ ଘରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଲି ପାର୍ଟିରେ ଏ ବର୍ଷ ବଲିଉଡର ବଡ ବଡ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ବିକି କୌଶଲ୍ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ପାର୍ଟିର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ପାର୍ଟିରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ବିକି ତାଙ୍କର କେୟାର କରିଥିଲେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ସେମାନଙ୍କର ଡେଟିଂ ଗୁଜବ ଆହୁରି ଦୃଢ଼ ହେବା ସହିତ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ତାରକାଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ସମାନ ଭାବରେ ବ୍ୟଗ୍ର ଅଟନ୍ତି |

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ : କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ କିଛି ମଡେଲିଂ ଆସାଇନମେଣ୍ଟ ସହିତ ସୋବିଜରେ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ସେ ୨୦୦୩ରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବୁମ୍ ଜରିଆରେ ବଲିଉଡରେ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣେ ଚମତ୍କାର ଅଭିନେତ୍ରୀ, ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ, ଫିଟନେସ୍ ଫ୍ରାକ୍ ଏବଂ ଜଣେ ମହାନ ମହିଳା ବ୍ୟବସାୟୀ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା | ତାଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୧୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କା | ସେ ବଲିଉଡର ସର୍ବାଧିକ ପାରିଶ୍ରମିକ ପ୍ରାପ୍ତ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ | ତାଙ୍କର ପ୍ରମୁଖ ରୋଜଗାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ଏଣ୍ଡୋର୍ସମେଣ୍ଟ, ଷ୍ଟେଜ୍ ସୋ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମେକଅପ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡ ‘କେ’ରୁ ଆସିଥାଏ | ସେ ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ୧୦କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରନ୍ତି।

ବିକି କୌଶଲ୍ : ବିକି କୌଶଲ୍ ତାଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ସହିତ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି | ବିକି କୌଶଲ୍ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଅଫ୍ ୱାସେପୁରରେ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କ ଦୁଇଟି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଛୋଟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ସମାଲୋଚିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାସାନ ସହିତ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ସେ ପଛକୁ ଚାହିଁ ନାହାଁନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତା ତାଙ୍କର ବ୍ୟାବସାୟିକ ସଫଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉରି: ଦି ସର୍ଜିକାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ପାଇଁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ଜାତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ |  ତାଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୨୧ କୋଟି ଟଙ୍କା | ବ୍ୟାକ୍ ହିଟ୍ ଫେରାଇବା ପରେ ବିକି କୌଶଲ୍ ଫିଲ୍ମ ପିଛା ୩କୋଟି ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏକ ମର୍ସିଡିଜ୍ ବେଞ୍ଜ୍ GLC SUV କାର୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି |

 

   Related Posts