Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସଜାଗ ବଲାଙ୍ଗୀର ପ୍ରଶାସନ, ସଚେତନତା ସହ ଷ୍ଟେସନରେ ଯାଞ୍ଚ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜୋରଦାର୍
  • ||
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

ରାହୁଲଙ୍କ ମଜାଦାର ଟିପ୍ପଣୀ, କୋହଲି-ଡିଭିଲର୍ସଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲରୁ ଆଉଟ୍ କରି ଦିଅ, ସେମାନେ ୫୦୦୦ ରନ୍ କଲେଣି, ଆଉ କଣ ଦରକାର…

15/10/2020 at 4:48 PM

ଦୁବାଇ, ୧୫।୧୦:  ଆଇପିଏଲର ଚଳିତ ସିଜିନରେ ନୀରବ ରହିଥିବା ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ଏବି ଡିଭିଲର୍ସଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ ଗର୍ଜନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛି । ଏହି ଦୁଇ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂ ବିପକ୍ଷ ବୋଲରଙ୍କ ନିଦ ହଜାଇ ଦେଇଛି । ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳି ୨୦୧୧ରୁ ଆରସିବିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି । ଉଭୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଖେଳାଳି ଭାବେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଉଭୟଙ୍କ ଲଢୁଆ ପାର୍ଟନରସିପ୍ ଦଳକୁ ଅନେକ ବିଜୟ ଉପହାର ଦେଇଛି ।

ଚଳିତ ଆଇପିଏଲରେ ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ଆରସିବି ୭ଚି ମ୍ୟାଚରୁ ୫ଟିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି । ତେବେ ବିପକ୍ଷ ଖେଳାଳି ଉଭୟଙ୍କୁ ବ୍ୟାନ୍ କରାଯାଉ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଦାବି କଲେଣି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଲାଇଭ୍ ଚାଟରେ କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବର ଅଧିନାୟକ କେଏଲ ରାହୁଲ ମଜାରେ କହିଥିଲେ ଯେ,ଆଉପିଏଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ କୋହଲି ଓ ଡିଭିଲର୍ସଙ୍କୁ ବ୍ୟାନ୍ କରନ୍ତୁ । ଏହା ସେ ସେତେବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ କୋହଲି ଆଇପିଏଲର କେଉଁ ନିୟମ ବଦଳିବା ଦରକାର ବୋଲି ରାହୁଲଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ।

ଏହାର ଜବାବରେ ରାହୁଲ କହିଥିଲେ ଯେ, ଆଇପିଏଲର ଆସନ୍ତା ସିଜିନରୁ କୋହଲି ଓ ଡିବିଲର୍ସଙ୍କୁ ବ୍ୟାନ୍ କରାଯିବା ଦରକାର । ବଡ ରେକର୍ଡ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପରେ ଆଉ ନଖେଳିବ ଭଲ । କୌଣସି ଖେଳାଳି ଯଦି ୫୦୦୦ ରନ୍ ପୂରଣ କରୁଛନ୍ତି ଏହା ବହୁତ ବଡ କଥା । ଏହାପରେ ସେମାନେ ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗତ ଶନିବାର ପଞ୍ଜାବ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସଠୁ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ୧୬୫ ରନର ଟାର୍ଗେଟକୁ ପିଛା କରୁଥିବା ପଞ୍ଜାବ ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବିଜୟ ଲାଭ କରିପାରି ନଥିଲା ।

   Related Posts