Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

କେକେଆର ପାଇଁ ‘କର ବା ମର’ ମୁକାବିଲା, ରାଜସ୍ଥାନକୁ ହରାଇଲେ ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ସୁଯୋଗ

7/10/2021 at 12:12 PM

ସାରଜା,୦୭/୧୦:  ଆଇପିଏଲ୍ ଆଉ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମୁକାବିଲାରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ଓ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ । ସାରଜାର ମନ୍ଥର ପିଚ୍‌ରେ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଉଭୟ ଦଳ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି । ଉଭୟ ଦଳର ଏହା ଅନ୍ତିମ ଲିଗ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ ।

ନାଇଟ୍‌ ରାଇଡର୍ସ ପାଇଁ ବିଜୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ । ପଏଣ୍ଟ ତାଲିକାର ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନ(୧୨ପଏଣ୍ଟ)ରେ ରହିଥିବା ନାଇଟ୍‌ ରାଇଡର୍ସ ବିଜୟ ସହ ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ଅଫ ଆଶା ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବ । ପରାଜିତ ହେଲେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ସୁଯୋଗ ବଢିଯିବ । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ୧୨ ପଏଣ୍ଟ ସହ ତାଲିକାର ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି । ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ ଦଳ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ଭେଟିବ ।

୧୦ ପଏଣ୍ଟ ହାସଲ କରିଥିବା ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସର ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ସୂତା ଖିଅରେ ଝୁଲୁଛି । ରନ୍‌ ରେଟ୍‌ରେ ଉଭୟ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ନାଇଟ୍‌ ରାଇଡର୍ସ ଓ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍‌ସକୁ ରନ୍‌ ରେଟ୍‌ରେ ପଛରେ ପକାଇବାକୁ ହେଲେ ରୟାଲ୍ସ ଦଳକୁ ବିଶାଳ ବ୍ୟବଧାନରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ହେବ । ଯାହା ଏକ ପ୍ରକାର ଅସମ୍ଭବ ମନେ ହେଉଛି ।

ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ପୂର୍ବ ପରାଜୟର ପ୍ରତିଶୋଧକୁ ନେବାକୁ ପଛାଇବ ନାହିଁ । ଏପ୍ରିଲ ୨୪ ତାରିଖରେ ଉଭୟ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ମୁକାବିଲା ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ରୟାଲ୍ସ ୬ ୱିକେଟ୍‌ରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତିଥିଲା । ରୟାଲ୍ସକୁ ହରାଇବା ପାଇଁ ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିଛି । ଭେଙ୍କଟେଶ ଆୟର ଓପନ କରିବା ଦିନଠୁ ଦଳର ବ୍ୟାଟିଂ ବିଭାଗ ସୁଦୃଢ ହୋଇଛି । ବୋଲିଂ ବିଭାଗକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ । ଦକ୍ଷ ସ୍ପିନର ଓ ପେସ୍‌ ବୋଲରଙ୍କୁ ନେଇ ବୋଲିଂ ବିଭାଗ ବେଶ୍‌ ସନ୍ତୁଳିତ ରହିଛି ।

ରୟାଲ୍ସ ଦଳ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ବ୍ୟାଟିଂକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ ହେଁ ସାରଜାର ପିଚ୍‌କୁ ଦେଖି ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ଜରୁରୀ । ମନ୍ଥର ପିଚ୍‌ରେ ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ସୁନିଲ ନାରାଏନଙ୍କ ଭଳି ସ୍ପିନର ଘାତକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ।

   Related Posts