Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଦୁବାଇରେ ଶାହରୁଖଙ୍କ ଟିମ୍‌କୁ ଭବ୍ୟ ସ୍ୱାଗତ, କେକେଆର ରଙ୍ଗରେ ଆଲୋକିତ ହେଲା ବୁର୍ଜ ଖଲିଫା

23/09/2020 at 3:54 PM

ଦୁବାଇ, ୨୩ ।୦୯: ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ ଉଚ୍ଚତମ ବିଲ୍ଡିଂ ବୁର୍ଜ ଖଲିଫାରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏଲଇଡି ଲାଇଟ୍ ଡିସପ୍ଲେ ସହ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଆଇପିଏଲ ଟିମ୍ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସକୁ ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଇଛି । ଏହାସଚ ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ଜଣାଯାଇଛି । କେକେଆର ରଙ୍ଗରେ ଆଲୋକିତ ହୋଇଥିବା ବୁର୍ଜ ଖଲିଫା ଟ୍ୱିଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ୍ କରୁଛି ।

ଆଇପିଏଲର ୧୩ ତମ ସିଜିନର ପଞ୍ଚମ ମ୍ୟାଚରେ ବୁଧବାର କେକେଆର ମୁମ୍ବାଇକୁ ଭେଟିବ । ଏହି ମୁକାବିଲା ସହ କେକେଆର ନିଜର ଆଇପିଏଲ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିବ । କୋଲକାତା ଦୁଇଥର ଆଇପିଏଲ ଚାମ୍ପିଅନ ହୋଇଛି ।

କେକେଆର ପକ୍ଷରୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଲେଖା ଯାଇଛି ଯେ, ବୁଧବାର ମ୍ୟାଚ୍ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଝଲକ ସତରେ ସୁନ୍ଦର । ଦଳ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ । କେକେଆର ରଙ୍ଗରେ ଆଲୋକିତ ହୋଇଥିବାରୁ ବୁର୍ଜ ଖଲିଫାକୁ ଧନ୍ୟବାଦ । ମଙ୍ଗଳବାର ୟୁଏଇରେ ଦଳକୁ ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଇଛି ।

କେକେଆରର ଅଧିନାୟକ ଦିନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁମ୍ବାଇରେ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ଖେଳାଳି ଅଛନ୍ତି । ତେଣୁ ମୁମ୍ବାଇ ବିରୋଧରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଆରମ୍ଭ କରି ଭାଗ୍ୟର କଥା ।

   Related Posts