Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ଦୁଇ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଚୁମ୍ବନ ଦେବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ : ଉଦ୍ଧତ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଧାଡିରେ ଠିଆକରି ଚପଲରେ ପିଟିଲେ ଛାତ୍ରୀ

24/09/2018 at 11:22 AM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୨୪/୯: ଦୁଇଜଣ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତ କୁଣ୍ଢାଇ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିଥିବା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଛାତ୍ରୀମାନେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଚପଲରେ ମାଡ କରିଛନ୍ତି। ଏପରି ଦୁଇଟିଯାକ ସଙ୍ଗୀନ ଭିଡିଓ ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏପରି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ଓଡାପଡା ବ୍ଳକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ ହାଇସ୍କୁଲରେ ଘଟିଥିବା ପଦାକୁ ଆସିଛି । ଗତ ଦୁଇଦିନ ତଳର ଏହି ଘଟଣା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଭିଡିଓରେ ସ୍କୁଲରେ ଦୁଇ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପାଞ୍ଚ ଛଅ ଜଣ ଛାତ୍ର ସ୍କୁଲ ଭିତରେ ଜବରଦସ୍ତ ଦୀର୍ଘ ସମୟ କୁଣ୍ଢାଇ ଚୁମ୍ବନ ଦେବାର ଦୃଶ୍ୟକୁ ପାଖରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଛାତ୍ରମାନେ ମୋବାଇଲ ଯୋଗେ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି । ଏପରିକି ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପରେ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଏପରି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇ ଥିବା ୫ଜଣ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଧାଡିରେ ଛିଡା କରି ଛାତ୍ରୀ ଦୁଇଜଣ ଚପଲରେ ବାରମ୍ବାର ପିଟୁଥିବା ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଅନ୍ୟ ଏକ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଛି । ଫଳରେ ଏହି ସ୍କୁଲକୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଯୋର ଧରିଛି । ଏହି ସ୍କୁଲ ଓ ଗ୍ରାମର ନାଁ ଜଣାପଡିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏପରି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିବା ଛାତ୍ର ମାନେ ନାବାଳକ ହୋଇଥିବାରୁ ସାମାଜିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆମେ ଏହି ସ୍କୁଲର ନାମ ଓ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଉଚିତ ମନେ କରୁନାହୁଁ । ତେବେ ସ୍କୁଲ ମଧ୍ୟରେ ଏପରି ଅଭାବନୀୟ ଲଜ୍ୟାକର ଘଟଣା ଢେଙ୍କାନାଳରେ ବେଶ୍ ଆଲୋଡନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

   Related Posts