Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୧୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆରେ ମାତିଛନ୍ତି ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଏକର ଏକର ଫସଲ
  • ||
  • ସିରିଜ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା, ପଛକୁ ପଛ ଧକ୍କା ହେଲେ ୮ ଗାଡ଼ି ; ୩ ମୃତ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସୋନପୁର ବନ୍ଦ ପାଳନ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର କୋଇଲା ମନ୍ତ୍ରୀ, ଗସ୍ତ କରିବେ ପାରାଦୀପ ଓ ତାଲଚେର
  • ||

ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଶ୍ବର ମର୍ଚ୍ଚାଣ୍ଟ ଖୋଲିଲେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ଅନୁଭୂତି: କହିଲେ, ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଫେମସ୍ ହିରୋଙ୍କ ସହ ବେଡ୍‌ ସେୟାର ପାଇଁ କୁହାଯାଇଥିଲା

29/05/2021 at 3:40 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୯/୦୫: ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ଘଟଣା କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ । ଅନେକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଉପରେ କାମ ସମୟରେ ଶୋଷଣ କରୁଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଲାଗିସାରିଛି। ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଖରାପ ଅନୁଭୂତି ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଶ୍ୱର ମର୍ଚାଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଏପରି ଅନୁଭୂତି ଲୋକଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। କିଶ୍ୱର ମର୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କୁ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ବିଷୟରେ ପଚରା ଯିବାରୁ, ସେ କହିଛନ୍ତି, ହଁ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏହାର ସାମ୍ନା କରିଛି ଏବଂ ମୋତେ ଜଣେ ହିରୋ ସହିତ ଶୋଇବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା । ଏହା ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ଅଭିନେତା ଏବଂ ନିର୍ମାତା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ବଡ଼ ନାମ ଥିଲେ ।

किश्वर मर्चेंट

ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କିଶ୍ୱର କହିଛନ୍ତି, ‘ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମିଟିଂ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି ସେତେବେଳେ ଏହା ମୋ ସହିତ ଘଟିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ଏହା କେବଳ ଥରେ ଘଟିଥିଲା। ମୋ ମା’ ମୋ ସହିତ ଥିଲେ । ମୋତେ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ମୋତେ ହିରୋ ସହିତ ଶୋଇବାକୁ ପଡିବ । ମୁଁ ଅଫରକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରି ଚାଲିଆସିଥିଲି। ‘ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଏହା କହିବି ନାହିଁ ଯେ ଏହା ଅତ୍ୟଧିକ ହୋଇଥାଏ। ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ବଦନାମ କିନ୍ତୁ ଏହିସବୁ ଘଟଣା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ଘଟେ ।

किश्वर मर्चेंट

ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଛି, ସେଥିପାଇଁ ସେ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରନ୍ତି ନାହିଁ । କିଶ୍ୱର କହିଛନ୍ତି, ‘ନା, ମୁଁ କାମ ପାଇଁ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥିଲି। ଟିଭି ପ୍ରତି ମୋର ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଥିଲା । ମୁଁ କାମରେ କ୍ୱାଲିଟି ଏବଂ କ୍ୱାଣ୍ଟିଟି ପାଇଥିଲି । ଟିଭିରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଚୟ ମିଳିଥାଏ । ଫିଲ୍ମରେ ଛୋଟ ଭୂମିକା ମିଳିବା ହେତୁ ଏପରି ହୋଇନଥାଏ ।‘ କିଶ୍ୱର ମର୍ଚାଣ୍ଟ ହମ୍ ତୁମ୍ ଏବଂ ଭେଜା ଫ୍ରାଏ ୨ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts