Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀ ଅଭିମୁଖେ କିଷାନ କ୍ରାନ୍ତି ପଦଯାତ୍ରା ; ୨୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କୃଷକ ସାମିଲ

2/10/2018 at 12:50 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨/୧୦ : ଦିଲ୍ଲୀ ଅଭିମୁଖେ କିଷାନ କ୍ରାନ୍ତି ପଦଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ପଦଯାତ୍ରାରେ ୨୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କୃଷକ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ସ୍ଥିତିକୁ ନଜରରେ ରଖି ଦିଲ୍ଲୀ-ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ସୀମାରେ କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି । ଭାରତୀୟ କିଷାନ ୟୁନିୟନ ପକ୍ଷରୁ କରାଯାଥିବା ଏହି ପଦଯାତ୍ରାରେ ହଜାର ହଜାର କୃଷକ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ୧୫ ଦଫା ଦାବି ସହ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛନ୍ତି ଭାରତ କୃଷକ ସଂଘ ନେତା ରାକେଶ ଟୀକାୟତଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ସମାବେଶ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କୃଷି ଋଣ ଛାଡ଼ ସହ ବିଦ୍ୟୁତ ଯୋଗାଣରେ ରିହାତି ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି କୃଷକ ମାନେ । ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ସମସ୍ୟା ଆଶଙ୍କା କରି ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ସୀମାବର୍ତୀ ଅଂଚଳରେ ନିଷେଧାଶ ଜାରି କରିଛି | ଦକ୍ଷିଣ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଟ୍ରାଫିକ ଚଳାଚଳରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଘଟିପାରେ ବୋଲି ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ ସତର୍କ କରାଇଦେଇଛି |

   Related Posts