Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକଣା କଡାକଡି କଲା ହଙ୍ଗକଙ୍ଗ, ବାହାର ଦେଶର ନାଗରିକଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଉପରେ ରୋକ୍
  • ||
  • ଟଳିଗଲା ମୃତ୍ୟୁ, ଅଳ୍ପକେ ମରଣ ମୁହଁରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଓ ସ୍କୁଟି ଚାଳକ : ସିସିଟିଭିରେ ଛାତିଥରା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୧୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୨୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୯୧୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ହଠାତ ହେଲା ବରଫ ଝଡ, ପବ୍‌ରେ ଫସିଗଲେ ୬୧ ଗ୍ରାହକ : ୩ ଦିନ ପରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ମା’ ସୁରେଶ୍ୱରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ନେଇଗଲେ ଦେବୀଙ୍କ ରୁପା ମୁକୁଟ
  • ||
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

ହିଟ୍ ହେଲା ପରେ ବି ଫିଲ୍ମରୁ ଦୁରେଇ ଯାଇଥିଲେ ‘ଜୁମ୍ମା-ଚୁମା ଗର୍ଲ’: ଜାଣନ୍ତୁ ଏବେ କ’ଣ କରୁଛନ୍ତି ଟାର୍ଜନ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ

17/06/2021 at 7:27 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୦୬: ୯୦ ଦଶକରେ କିମି କାଟକରଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲର ସମସ୍ତେ ଦିବାନା ଥିଲେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଏବଂ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। କିମି ମାତ୍ର ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବଲିଉଡ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସେ ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ‘ପଥର୍ କା ଦିଲ୍’ ଫିଲ୍ମରେ ଏକ ସହାୟକ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେ ଫିଲ୍ମ ‘ଆଡଭେଞ୍ଚର ଅଫ୍ ଟାରଜନ୍’ରୁ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ ସେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ‘ଟାରଜନ୍ ଗର୍ଲ’ ନାମରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ ।

୧୯୯୧ ଫିଲ୍ମ ‘ହମ୍’ରେ କିମି କାଟକର୍ ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ଉପରେ ସୁଟିଂ ହୋଇଥିବା ଗୀତ ବଡ଼ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମର ‘ଜୁମ୍ମା ଚୁମା ଦେ ଦେ’ ଗୀତ ଆଜି ବି ଲୋକପ୍ରିୟ । ଏହି ଗୀତ ପରେ ସେ ‘ଜୁମ୍ମା-ଚୁମା ଗର୍ଲ’ ଭାବରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ପରେ ଏବଂ ଏହି ଗୀତ ହିଟ୍ ହେବା ପରେ କିମିଙ୍କ ଡିମାଣ୍ଡ ଆହୁରି ବଢିଯାଇଥିଲା । ୧୯୮୫ ରୁ ୧୯୯୨ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିମି ପ୍ରାୟ ୫୦ଟି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ସେ ବିବାହ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ ।

ଡିସେମ୍ବର ୧୧, ୧୯୬୫ ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବା କିମି କାଟକର ୧୯୯୨ ରେ ଜଣାଶୁଣା ଫଟୋଗ୍ରାଫର ତଥା ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଶାନ୍ତନୁ ଶୌରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଜଗତକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ଜୁଲ୍ମ କି ହୁକୁମତ ୧୯୯୨ ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଗୋବିନ୍ଦା ଏବଂ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପରି ଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

Kimi Katkar created Tehelka with 'Jumma Chumma', know what she is doing  away from films now - Today Talk Latest News Updated

ବିବାହ ପରେ କିମି କାଟକର ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ମୁହଁ ଫେରାଇ ନେଇଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ପରେ ସେ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଯାଇଥିଲେ। ସେ ଭାରତକୁ ଫେରିବା ପରେ ପରଦାରୁ ଦୂରରେ ରହିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଗୋଆରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ରହୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ସର୍ବଶେଷ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

   Related Posts