Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||

ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଗାଏବ କରିଦେଲେ କିମ୍‌ଜୋଙ୍ଗ ? ୯ ମାସ ହେଲା ନଜର ଆସିନାହାନ୍ତି ରୀ ସୋଲ୍‌

23/10/2020 at 7:52 PM

ପୋଙ୍ଗୟାଙ୍ଗ ୨୩/୧୦:  ଏକଛତ୍ରବାଦୀ ଶାସକ ଉତ୍ତରକୋରିଆ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି କିମ୍‌ଜୋଙ୍ଗ ଉନ୍ ପୁଣିଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ଏଥର କିନ୍ତୁ ନିଜ ଶାସନ ପାଇ ନୁହେଁ ବରଂ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଗାଏବ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି କିମ୍‌ଜୋଙ୍ଗ। କିମ୍‌ଜୋଙ୍କ ଉନ୍‌ଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହେଉଛନ୍ତି ରୀ ସୋଲ୍‌ ଜୁ। ରୀ’ ଦୀର୍ଘ ୯ ମାସ ହେଲା ନଜର ଆସିନାହାନ୍ତି। କୌଣସି ସଭା କିମ୍ବା ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନାହିଁ। କିମ୍‌ଙ୍କ ସହ ରୀ ପ୍ରାୟତଃ ବିଭିନ୍ନ ସଭା ସମିତିରେ ଯୋଗ ଦେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। କିନ୍ତୁ ୯ ମାସ ହେବ କାହିଁକି ରୀଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନି ସେନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। କିଛି ଓ୍ବେଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ରୀଙ୍କୁ ନିଜେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ କିମ୍‌ ହିଁ ଗାଏବ କରିଛନ୍ତି।

ଏମିତି ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ରୀଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଭଲ ନାହିଁ ଆଉ ତାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇନାହିଁ। ସେପଟେ ସାରା ବିଶ୍ବରେ ଏବେ କରୋନା ମହାମାରୀ କାୟା ବିସ୍ତାର କରିଥିବା ବେଳେ ରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଏଭଳି ଆଶଙ୍କା ହେବା ସ୍ବଭାବିକ। ବ୍ରିଟିସ୍‌ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ରୀ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଚଳିତବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ପୋଙ୍ଗୟାଙ୍ଗରେ ନବବର୍ଷ ପାଳନ ଅବସରରେ ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ରୀ ବସିଥିବାର ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ସେବେଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିନାହିଁ।

କିନ୍ତୁ ରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଏବେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଚର୍ଚ୍ଚା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି। କିମ୍‌ଙ୍କ ଝିଅ ଏବେ ପାଠପଢ଼ା ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ବେଳେ ରୀ ତାଙ୍କୁ ପଢ଼ାଇବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏପରି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି ଯେ, କିମ୍‌ଙ୍କ ଖୁଡ଼ୀଙ୍କ ଦେହ ଭଲନାହିଁ। ତେଣୁ ରୀ ତାଙ୍କ ସେବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଏହାସହ ଏମିତି ମଧ୍ୟ ଖବର ପ୍ରସାରିତ ହେଉଛି ଯେ, ରୀଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ରହିଥିବାରୁ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି। ତେବେ ଏନେଇ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ମିଳିପାରିନାହିଁ।

   Related Posts