Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କିମ ଜୋଙ୍ଗ ଉନ୍‌ଙ୍କ ସହ ‘ଆମେରିକୀୟ ସୁପରକପ୍’, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ

14/10/2021 at 11:35 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୧୦: ଉତ୍ତର କୋରିଆର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନେତା କିମ ଜୋଙ୍ଗ ଉନଙ୍କ ସହ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଛବିରେ, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ସମସ୍ତ ସୈନିକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଭିନ୍ନ ପୋଷାକରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କେହି କେହି ତାଙ୍କୁ ‘ଆମେରିକୀୟ ସୁପର କପ’ ଏବଂ କିଛି ‘ରକେଟ୍ ମ୍ୟାନ୍’ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି ।

ପ୍ରକୃତରେ, ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଚିତ୍ରରେ କିମ ଜୋଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ସୈନିକମାନଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ଉଠାଉଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତ ସୈନିକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅଜବ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଛିଡ଼ା ହୋଇଛନ୍ତି । ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ସୁପର-ଟାଇଟ୍ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଯାହା ଉତ୍ତର କୋରିଆର ଜଣେ ସୈନିକ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ତାଙ୍କୁ ‘ସୁପର ହିରୋ’ ବୋଲି କହିଥିବା ବେଳେ କେହି କେହି ତାଙ୍କୁ ‘କୋରିଆର କ୍ୟାପଟେନ୍’ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ‘ଆମେରିକୀୟ ସୁପରହିଟ୍’ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି । ଯେଉଁଠାରେ ସମସ୍ତ ସୈନିକ ୟୁନିଫର୍ମରେ ଥିଲେ, ଏକ ଅଜବ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲେ । ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ଏପି ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରାୟ ୩୦ ଜଣ ସୈନିକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ନେତା କିମ ଜୋଙ୍ଗ ଉନଙ୍କ ସହ ଏକ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା । ପରଦିନ ଉତ୍ତର କୋରିଆ ତରଫରୁ ଘଟଣାର ଫଟୋ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇଥିଲା।

   Related Posts