Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ସିକ୍ୟୁରିଟି ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇନେଲେ, ବରମୁଣ୍ଡା ଓଭରବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଇ ଚାଲିଗଲେ

7/06/2020 at 12:36 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୭।୬: ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଅପହୃତ ହୋଇଥିବା ସିକ୍ୟୁରିଟି ସୁପରଭାଇଜର ଆଜି ସକାଳେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛନ୍ତି । ଗତକାଲି ରାତିରେ କୈବଲ୍ୟ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ହାଇଟେକ୍ ପ୍ଲାଜା ସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲେ । ହାଇଟେକ୍ ପ୍ଲାଜାରେ ସେ ସିକ୍ୟୁରିଟି ସୁପରଭାଇଜର ଭାବରେ କାମ କରନ୍ତି । ଆଜି ସକାଳୁ ବରମୁଣ୍ଡା ଓଭରବ୍ରିଜ ଉପରୁ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ ।

ସଟ୍ ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ମଦୁଆ ଘର ମାଲିକକୁ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ସିକ୍ୟୁରିଟି ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଜଣେ ସିକ୍ୟୁରିଟି ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲେ କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଅପହରଣର ପ୍ରାୟ ୫ ଘଣ୍ଟା ପରେ ସିକ୍ୟୁରିଟି ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ ଅପହରଣକାରୀ ଛାଡି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଶନିବାର ରାତିରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଘରେ ପଶି ଖଣ୍ଡା ଦେଖାଇ କୈବଲ୍ୟଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଆଖିରେ ଲଙ୍କାଗୁଣ୍ଡ ପକାଇ ବରମୁଣ୍ଡା ଓଭରବ୍ରିଜ ଉପରେ ପିଙ୍ଗି ଦେଇ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ । ସକାଳୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା । କୈବଲ୍ୟ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ଉଦ୍ଧାର କରି ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ପୋଲିସ ଅପହରଣକାରୀଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts